Slovensko pozná už viac ako týždeň nového víťaza reality šou Farma X, ktorá si napriek prvotným protestom divákov našla svoje obšírne publikum. Osudy na statku sa stali zaujímavé pre množstvo Slovákov, ktorí so zvedavosťou sledovali vývin vzťahov najmä medzi Táňou Brunayovou a Petrom Harezníkom či Michaelou Štefánikovou s Dominikom Porubským.

Skromný Dominik Porubský, ktorý sa živí ako ťahač dreva v lese, si vďaka výhre pripísal na svoj účet výhru vo výške 75 000 €. 20-ročný mladík z Trenčianskej Teplej patril k diváckym favoritom súťaže, pričom záverečný boj vyhral s nekompromisným skóre 3:0:0. V úvode šou sa však fanúšikom zapísal do pamäte najmä incident, kedy sa mal mladý víťaz pod vplyvom alkoholu zapliesť s Michaelou, ktorá následne začala tvrdiť, že je tehotná.

Po hre má však Dominik konečne vo veciach jasno, pričom v rozhovore pre Nový Čas bez servítky priznal aj to, ako vnímal skutočnosť, že sa má stať otcom, či aký vzťah má k červenovláske dnes. “Bol som prekvapený, že to takto narafičila na mňa. Tak čo už, ľudia sú už takí, nebudem ich súdiť. Ona si na mňa spravila názor taký, aký má. Nebudem ju už riešiť. Som rád, že Farma sa skončila a tú trojicu nechcem už vôbec vidieť,” vyjadril sa víťaz desiatej série na margo Michaely, Táni a Petra.

A ako teda pokračuje vzťah tejto dvojice? “To nebol vzťah. To bol alkohol. Vyzeralo to všelijako, ale nič sme spolu nemali a ani nebudeme mať. Ja mám na lepšie baby!” povedal bez okolkov Dominik. Nuž, tomu hovoríme rana pod pás.

Zdroj: Nový Čas | Foto: Facebook, Instagram/Farma2018_official