Raper po rakovine a Covide mieri na Zanzibar: Tvrdé odkazy Slovákov!

Dátum:

Slovenský raper Separ, alebo Michal Kmeť (34), prežil minulý rok náročné chvíle. Bojoval a porazil náročné rakovinové ochorenie a vzápätí sa nakazil koronavírusom s ťažším priebehom. Zdá sa však, že na kruté chvíle sa rozhodol zabúdať po svojom.

Separ totiž nedávno zobral bývalku Tinu spolu s deťmi do exotického Dubaja, kde strávili spoločnú dovolenku. Raper zrejme potreboval po boji s chorobami načerpať pozitívnu energiu a slnko, no z jeho najnovších slov je zrejmé, že stále nemá namierené na rodnú hrudu. Ako zverejnil na sociálnej sieti, chystá sa na Zanzibar v strednej Afrike: „Ja som bol v karanténe pol roka vkuse. Už mám v p*** sedieť doma,“ sťažuje sa.

„Prečo by som po pol roku strávenom v nemocniciach nemohol vybehnúť niekam, kde je úplne bezpečne, kde sa žije normálny život a je tam teplo a more? Z tisícov vycestovaných prišlo pár nakazených,“ obhajuje sa raper. Pravdou však je, že juhoafrický mutant koronavírusu už dorazil aj na Slovensko a má svoju prvú obeť, pričom vláda zvažuje povinnú 14-dňovú karanténu pre navrátilcov z dovoleniek. Ani to sa však umelcovi nepozdáva, keďže karanténa u nás podľa neho prebieha v zlých podmienkach.

Pri porovnávaní si ale pochvaľuje Dubaj, kde je podľa neho milión možností: „Všetko je tu na oveľa vyššej úrovni ako u nás. More, ešte aj ulice sú ako povysávané,“ rozplýva sa. Viacerí nahnevaní Slováci sa mu ale rozhodli poriadne naložiť: „Práve tými pár nakazenými to tu celé začalo. Nedá sa tomu rozumieť, prečo to títo ľudia teraz robia, nech má človek akékoľvek množstvo peňazí. Riešením naozaj bude štátna karanténa (v akýchkoľvek podmienkach) ukončená PCR testom na vlastné náklady. Keď si mal prachy labzovať po svete, tých 70 eur ešte nájdeš. Potom môžte cestovať, pán raper..,“ odkazuje Martin a pridáva sa aj Judita: „Na tom nepovysávanom Slovensku mu zachránili život, tak z vďačnosti išiel po novú mutáciu.

Pre horúce novinky SLEDUJTE náš Facebook! Nájdete ho >>>TU<<<

Zdroj: Nový Čas/diskusiaFoto: IG/separ__dms

Retro
Prináša čitateľom témy, ktoré hýbu Slovenskom. Zbiera pre vás čerstvé novinky,, udalosti a zaujímavosti.

Zdieľať článok

Populárne články

Viac takýchto článkov
Podobné články

Minister školstva oznámil žiakom novinku: Tieto prázdniny sa RUŠIA!

Ministerstvo školstva pred pár týždňami prišlo s návrhom, ktorý...

Boris Valábik má toho dosť: Oficiálne končí na…!

Boris Valábik v roku 2017 oficiálne ukončil aktívnu hokejovú...

POLÍCIA zadržala známeho slovenského rapera: V aute mal mať…!

Nedávno zadržala polícia slovenského rapera Karla, ktorý mal pri...

Plačková má smolu: Na letisku ju opäť odchytila POLÍCIA!

Zuzana Plačková si len pred pár dňami mohla spolu...