Po prvom vpichu vakcíny proti ochoreniu Covid-19 sa spustila studená sprcha komentárov a reakcií ľudí, ktorí neveria tomu, čo videli prostredníctvom obrazoviek. Priamo pred objektívmi kamier sa dal zaočkovať hlavný hygienik Ján Mikas, profesor Krčméry aj minister zdravotníctva. Pre neveriacich divákov však išlo iba o divadlo, v ktorom si títo činitelia nechali vpichnúť vodu, prípadne vitamín.

Na tlačovú konferenciu zameranú na spustenie vakcinácie proti ochoreniu Covid-19 sa spustila vlna kritiky od pochybovačov. Tí neveria, že si slovenská vláda s predstaviteľmi štátnych pomocných orgánov dali skutočne vpichnúť očkovacie sérum. Niektorí pripisujú priezračnú vodičku v striekačke k vitamínom, iní tam dokonca nepostrehli ani ihlu.

Na tieto komentáre reagoval Igor Matovič na sociálnej sieti: “Roj neveriacich Tomášov sa práve vyrojil… “Pichli mu len vodu!” …ACH, JÁÁÁJ… Komu není zhůru dáno, v apatíce …….,” reaguje na nedôveru národa premiér Igor Matovič.

Jedným z najostrejších pochybovačov je aj kontroverzný spevák šlágrov Martin Jakubec: “Drahé Slovenky, drahí Slováci. Ak ste ešte pri zmysloch, vyzvracajte a vys*rte, prosím vás, v tejto chvíli aj vy všetko to, čo ste videli v rámci tejto tlačovky. Dnešný deň sa zapisuje v podstate do historicky najväčšieho podvodu za 100 rokov na občanoch Slovenska.. Milí priatelia, mne je zle.. Krčméry dostal veľmi veľa určite zaplatené za toto. A pokiaľ nedostal zaplatené, tak jemu na sklonku života je to už úplne jedno, či to prežije alebo neprežije.. Ja by som sa asi uš*al od smiechu, keby tam on odpadol,” vyjadruje Martin Jakubec tento svojský názor z domácej toalety.

Celé vyjadrenie Martina Jakubca

 

Pre horúce novinky SLEDUJTE náš Facebook! Nájdete ho >>>TU<<<

Zdroj: FB/Martin Jakubec, Igor Matovic | Foto: IG/ministerstvo_zdravotnictva_sr, depositphotos.com | Video: streamable.com