Barbora Richterová, ktorá porodila Borisovi Kollárovi jeho v poradí 12. potomka, je podľa svojich slov na politika nahnevaná. Sklamal ju prístup predsedu parlamentu k vlastným deťom, o ktoré podľa jej vyjadrení nejaví záujem, hoci finančné záväzky si aj naďalej plní. 

Barbora Richterová je mamou dvoch synov, 11-ročného Artura a 5-mesačného Aarona, ktorých porodila šéfovi hnutia Sme rodina. S Borisom Kollárom sa však v posledných týždňoch dostala do otvoreného konfliktu po tom, čo sa politik osobne nestretával s rodinou. Na letisku bol však prichytený v spoločnosti len 28-ročnej Laury, niekdajšej účastníčky speváckej šou X-Factor.

Situácia sa vyostrila natoľko, že Barbora zverejnila na sociálnej sieti sériu statusov, v ktorých kritizuje nielen Kollárov nezáujem o stretnutie so synmi, no aj postoj ďalších expartneriek. Tie totiž Richterovej posielali nelichotivé odkazy, kým tmavovláska odvetila, že „vie, kde je pravda“ a že „sa za pár korún nedá zapredať“. Najnovšie v rozhovore pre Nový Čas potvrdila, že už podnikla v tejto veci aj rázne kroky.

Mladá žena, ktorá robila Kollárovi spoločnosť, ju však vonkoncom nezaujíma: „Je mi jedno, s kým pán predseda dovolenkuje, prekážalo mi, že klamal synovi,“ uviedla s tým, že politik sa ospravedlňoval množstvom pracovných povinností. V otázke Kollárovho financovania maloletých synov po roztržke má však jasno: „Pán Kollár je biologickým otcom mojich detí a na základe toho mu prislúcha vyživovacia povinnosť zo zákona, ktorú si vždy riadne plnil. Ak sa vzdá otcovstva, tak sa končí aj vyživovacia povinnosť,“ odvetila. O ráznom kroku, že synovia nemusia nosiť Kollárovo priezvisko, už informovala i politika, ktorému poslala žiadosť na podpis.

Pre horúce novinky SLEDUJTE náš Facebook! Nájdete ho >>>TU<<<

Zdroj: cas.sk │ Foto: FB/Barbora Richterova, Sme rodina