Boris Kollár sa okrem funkcie predsedu parlamentu stará o svojich 12 detí, ktoré mu priviedlo na svet 10 rôznych žien. Práve jedna z nich, Barbora Richterová, sa nedávno verejne posťažovala na to, že Boris mal dvoch synov vylúčiť zo svojho života. 

Hoci sa Boris Kollár snaží zabezpečniť všetkým dvanástim deťom čokoľvek, čo potrebujú, najnovšie sa dostal pod paľbu kritiky jednej z mamičiek. Barbora Richterová sa do predsedu parlamentu verejne obula so slovami, že politik mal ich dvoch spoločných synov vylúčiť zo svojho života, pričom ich údajne vôbec nenavštevuje. Malého Aarona pritom Barbora priviedla na svet len v júli tohto roka.

Po jej slovách sa však na obranu Kollára okamžite postavila speváčka Barbora Balúchová: „Je pravda, že odkedy Boris zastupuje vysokú funkciu, má menej času, ale o to viac lásky sa snaží dávať svojim deťom a najbližším. Myslím si, že je pochopiteľné, pri jeho pracovnom vyťažení má minimum voľného času, ale to neznamená, že sa o nás nestará,“ uviedla okrem iného.

Rovnakú rétoriku zvolila aj Mirka Jakubisová, ktorá Kollárovi porodila syna Markusa: „Naposledy bol za synom túto sobotu… Svojho syna má rád, zaujíma sa a stará sa, rovnako ako o všetky svoje deti, bez rozdielu,“ píše. Do Richterovej svedomia sa snažia vstúpiť aj politikove dcéry. Ester Krištúfková dodala, že jej otec je tu vždy pre všetky svoje deti. Alexandra Horňáková, ktorá je Kollárovou prvorodenou, bola výrazne ostrejšia a napísala, že Barbora prišla pred 11 rokmi „v teplákoch, polonadrogovaná s igelitkou v ruke“ a dnes by bez jej otca údajne bola na ulici.

Kollár sa pre Topky po oslovení nechcel vyjadrovať k svojim súkromným záležitostiam. Richterová následne na svojom profile uviedla, že Mirka Jakubisová sa rovnako mala pred mesiacom na sociálnej sieti sťažovať na Kollárove plnenie si otcovských povinností: „Boris urobil cirkus a ty si to zmazala,“ tvrdí. Barbora si aj po kritike stojí za svojím: „Ja viem, kde je pravda a môžem povedať len toľko, že ja sa za pár korún nedám zapredať,“ dodáva.

Pre horúce novinky SLEDUJTE náš Facebook! Nájdete ho >>>TU<<<

Zdroj:  topky.sk, FB/Barbora Balúchová, Mirka Jakubisova, IG/estyxk, ahornakova │ Foto: YT/TASRTV, SME, FB/Barbora Richterova