Spor Borisa Kollára a jeho expartnerky Barbory Richterovej sa aj naďalej vyostruje. Tmavovláska, ktorá vychováva politikovi dvoch synov, sa stále otvorenejšie a kritickejšie vyjadruje na adresu predsedu parlamentu. Hovorí už aj nasadených sledovačoch či falošných kontách na sociálnej sieti. 

Barbora Richterová len pred pár dňami zverejnila drsnú súkromnú konverzáciu politika s istou ženou, pričom mimoriadne kritické statusy na otca svojich dvoch synov pridáva už niekoľko mesiacov. Dokonca je presvedčená, že politik ju necháva pre kontroverzné výroky sledovať. Tmavovláska však ani po tom nemieni ostávať v tichosti.

Pred pár hodinami zverejnila slová, v ktorých konštatuje, že 95 % komentárov na jej vyjadrenia o Kollárovi sú buď neutrálne, alebo kritické k správaniu sa šéfa strany Sme rodina. Dodáva, že len 5 % kritizuje samotnú mamičku: “Dokonca sú tie reakcie vždy drsné, urážlivé a primitívne. A viete, čo som si všimla? Vždy sú to ti istí ľudia,” poznamenala so slovami, že sa môže jednať o politikových “trollov”.

Vo svojich úvahách však zašla aj ďalej: “A som presvedčená, že za tými vymyslenými identitami sú Borisove “dievčatká” (všetky jeho milenky) z tlačového odboru NR SR a súčasne zo Sme Rodina,” myslí si a pridáva aj fotky mladých žien. Kollár na jej ostré slová verejne opakovane nereaguje.

Pre horúce novinky SLEDUJTE náš Facebook! Nájdete ho >>>TU<<<

Zdroj | Foto: FB/Barbora Richterova, RTVS