Robert si to namieril do slovenského parlamentu! Bude z neho politik?

Dátum:

Geissenovci zavítali pred víkendom na Slovensko, pričom všade, kde sa objavia, zažívajú nečakane priateľské privítanie ľudí. Najnovšie sa po boku ministra hospodárstva Richarda Sulíka presunuli do Národnej rady SR, kde sa Robert okamžite ujal rečníckeho pultíku v rokovacej sále. 

Robert a Carmen Geissenovci si spolu so svojimi dcérami užívajú pobyt na Slovensku. Sedemdňovú púť odštartovali v Bratislave, kde sa v sprievode župana Drobu, poslankyne Bittó Cigánikovej a ministra Sulíka navečerali či popili vínko. Medzičasom navštívili aj Pezinok, kde ich čakala asi tisícka ľudí s bubnami.

V sprievode ministra hospodárstva, ktorý ich na Slovensko pozval, sa dostali milionárski manželia aj do Národnej rady SR. Richard Sulík im robil po celý čas sprievodcu a plynulou nemčinou dvojici vysvetľoval, čo sa kde nachádza. Dokonca ich podľa informácií PLUS 7 DNÍ vzal aj do Sulíkovej knižnice, ktorú ako predseda parlamentu vytvoril.

Najzábavnejší moment nastal, keď sa nemecké hviezdy reality šou ocitli v parlamentnej rokovacej sále. Robert neváhal ani chvíľu a okamžite sa postavil za rečnícky pultík, foto >>> TU <<<, kým Carmen sa usadila v poslaneckej lavici. Pred mikrofónom prehovoril napokon zo žartu rovno v nemčine samotný Sulík. Pikoškou je, že Geissovci boli po celý čas pod dohľadom podpredsedu parlamentu Milana Laurenčíka a počas návštevy natrafili aj na Antona Hrnku, ktorý robí aktuálne poradcu Borisa Kollára.

Pre horúce novinky SLEDUJTE náš Facebook! Nájdete ho >>>TU<<

Zdroj:  PLUS 7 DNÍ │ Foto: FB/Carmen Geiss

Retro
Prináša čitateľom témy, ktoré hýbu Slovenskom. Zbiera pre vás čerstvé novinky,, udalosti a zaujímavosti.

Zdieľať článok

Populárne články

Viac takýchto článkov
Podobné články

Dcéra prezradila príčinu smrti jej slávnej mamy: Zastrelila sa!

Začiatkom mája sme vás informovali o smrti slávnej speváčky,...

Nečakaná STOPKA v televízii: Známa hviezda Markízy nepokračuje!

Známy moderátor televízie Markíza mal podľa zákulisných informácií dostať...

Hrôza na Hornom Zemplíne: Slovenka (64) havarovala, potom ju našli…!

Hrozný incident sa odohral v sobotu v oblasti Horného...

Fico hovorí o veľkej chystanej akcii NAKA: TAKTO ho schladil Hamran!

Robert Fico cez víkend vyhlásil, že Národná kriminálna agentúra...