Medzi fanúšikmi farmárskej reality šou je zrejme málokto, kto by si nepamätal vášnivé vzplanutie Táni Brunayovej a Petra Harezníka. Farma 10 ich definitívne spojila dokopy, avšak ako pokračuje ich vzťah rok po odchode zo statku?

Táňa Brunayová a Peter Harezník spôsobili počas Farmy 10 rovnaký rozruch ako Kristi a Rado pred pár týždňami. Zadaná tmavovláska sa zahľadela do farmára napriek tomu, že ju doma čakal snúbenec. S tým si napokon posielali ostré odkazy a padlo aj trestné oznámenie. Náklonnosť a sympatie zaľúbencov ale nakoniec napriek všetkému prerástli do čohosi silnejšieho.

Táňa zahodila minulosť definitívne za hlavu a šťastie sa rozhodla hľadať v novom vzťahu. Hoci sa mnohí domnievali, že sa láska po pár mesiacoch rozpadne, opak je pravdou. Dvojica je spolu už niečo vyše roka a fanúšikom na Instagrame sa pochválili romantickou správou.

Priatelia a známi, želáme Vám krásneho Silvestra 2019 a v roku 2020 pevné zdravie a lásku od ľudí, ktorých máte najradšej. Naša láska kvitne a ďakujeme Farme X, že sme sa našli,” teší sa Táňa. Pozitívnej reakcie sa po týchto slovách dočkali aj od bývalých “kolegýň” Daniely Nízlovej či Silvie Šuvadovej.

Pre horúce novinky SLEDUJTE náš Instagram HITKY_SK plný pikošiek! Nájdete ho >>>TU<<<

Zdroj │ Foto: Instagram/brunayova, Televízia Markíza