Romana Tabák sa pustila do Naďa: Jeho poznámka ju urazila!

Dátum:

Poslankyňa Romana Tabák je rozhodne v TOP 5 v počte verejných prešľapov, v dôsledku čoho leží mnohým občanom poriadne v žalúdku. Členka strany OĽaNO však naďalej trvá na tom, že svoju prácu robí najlepšie, ako vie. Bolo tak otázkou času, kedy sa začne intenzívne venovať aj vojne na Ukrajine. Napokon ju musel uzemniť samotný minister obrany.

Slovensko darovalo obranný systému S-300 Ukrajine v boji s ruskou armádou. Táto informácia nepotešila Romanu Tabák, ktorá s rozhodnutím nesúhlasila. Podľa jej slov sa tým Slovensko zapojilo do vojenského konfliktu. Jej vyjadrenie sa dostalo aj do uší samotnému ministrovi obrany, ktorý si za venovaním vojenskej techniky Ukrajine stojí.

Napokon sa rozhodol zareagovať, pričom ironicky poznamenal, že si váži odbornosť svojej kolegyne v raketových systémoch. ,,Špeciálne tenisové rakety sú jej doména, nech sa drží tejto témy a tam má naozaj aj odborne, komu čo povedať. Ostatné veci nech nechá na odborníkov,“ povedal v rozhovore pre Hospodárske noviny.

30-ročná blondínka sa však nenechala odbiť a na nedávne vyjadrenia Jaroslava Naďa sa rozhodla zareagovať. Priznala, že naozaj nie je odborníčkou na vojenské raketové systémy. ,,…ale ako bývalá vrcholová športovkyňa rozumiem taktike boja, útoku aj obrane. Ani ma neprekvapilo, že ste si kopol do ženy, na neúctu voči ženám som si už v OĽaNO a v politike zvykla,“ odkázala svojmu straníkovi, obávajúc sa, že darovanie S-300 vystavilo Slovensko bezpečnostnému riziku.

Celé vyjadrenie Romany Tabák

Zdroj: FB/Romana Tabak  |  Foto: FB/Romana Tabak, Twitter

Nikol S
Redaktorka zameraná predovšetkým na šoubiznis s cieľom nájsť tie najžhavejšie témy. Ponúknuť čitateľovi najčerstvejšie informácie je jej prioritou.

Zdieľať článok

Populárne články

Viac takýchto článkov
Podobné články

Twiinska s mladým hercom krstili dcérku: Záber šťastnej rodinky!

Sesterské duo Twiins doslova vyrastalo pred očami fanúšikov, pričom...

Slovenská partnerka hviezdy Skrytej vášne ukázala bruško v plnej kráse!

Je tomu už takmer dvadsať rokov, čo diváčky telenovely...

Tragédia v Trenčíne: Pri požiari vyskočila zo 7. poschodia jedna osoba!

Aktuálny víkend sa začal v Trenčianskom kraji viac ako...

Exminister prišiel s návrhom: Chce vedieť, či je Matovič duševne zdravý!

Nie je to po prvýkrát, čo sa na verejnosti...