Jojkárska relácia Inkognito je momentálne na Slovensku jedným z posledných programov, z ktorých sa vysielajú premiérové epizódy. V dôsledku koronavírusu sa totiž výroba mnohých projektov zastavila, pričom diváci su dnes odkázaní predovšetkým na reprízy či iné náhrady.

Inkognito s Vladom Voštinárom patrí k divácky najobľúbenejším slovenským programom, pričom jeho vysielanie neohrozila ani pandémia koronavírus. Tvorcovia relácie na jedno z posledných natáčaní pozvali ako tajného hosťa Igora Matoviča, ktorý pôsobil pred kamerami uvoľnene a prekvapivo sa nerozhovoril o politike, ale o svojom súkromní. A ako sa zdá, premiér v sebe skrýva poriadny kus romantika!

Kým bez okolkov priznal, že divokú rozlúčku so slobodou mal v podstate noc pred svadbou a jeho ženuška tak s úsmevom stále spochybňuje premiérovo životné „áno“, on si pre ňu na výročie pripravil nádherné prekvapenie. „V lete sme mali 20. výročie, tak som jej urobil prekvapko na východe. Akurát v ten deň, v tú hodinu som ju zobral na východ, do toho kostola. S tým, že sme tam boli sami. Ona si myslela, že tam sami aj zostaneme, ale nakoniec sme sami neostali. Zrazu sa otvorili jedny dvere, druhé dvere, prišli ľudia z rodiny, pán kňaz prišiel a taký malý obrad sme si urobili. Aj slzy boli, aj dobre bolo,“ prekvapil Igor Matovič gestom pre manželku, ktoré naplánoval na 20. výročie sobáša.

Pre horúce novinky SLEDUJTE náš Instagram HITKY_SK plný pikošiek! Nájdete ho >>>TU<<<

Zdroj | Foto: TV JOJ