Ruská agentúra ŠOKUJE: Takto chce ničiť Ukrajinu!

Dátum:

Invázia na Ukrajine pokračuje už vyše mesiaca, hoci viacerí odborníci sa domnievajú, že už o pár týždňov by sa mohla vojnová situácia upokojiť. Známa ruská štátna agentúra ale poriadne šokuje. Jeden z článkov totiž diskutuje o novom pláne, ako by sa malo pristupovať k Ukrajincom.

Západ stále viac odsudzuje ruskú inváziu na Ukrajine, pričom Litva ako prvá krajina stopla dodávky plynu z Ruska a aj vyše osemdesiat percent Poliakov bolo v ankete za odstrihnutie energií od ruského dodávateľa. Hoci má byť v týchto dňoch Kremeľ viac prístupný na dohody, ruská štátna agentúra Ria Novosti prekvapila novým článkom od autora a odborníka na politický marketing Timofeja Sergejceva s názvom Čo musí Rusko urobiť s Ukrajnou.

Ria Novosti patrí k silným zdrojom informácií medzi rusky hovoriacim obyvateľstvom a o to šokujúcejšie sú plány predostreté Sergejcevom. Ten totiž hovorí o tom, že Ukrajina je ovládaná nacistami, ktorí sú aj medzi obyčajnými obyvateľmi, a preto treba časť Ukrajincov, ktorí predstavujú aktívne „banderovské vedenie“, zlikvidovať. Tvrdí, že ich „prevýchova“ nie je možná.

Ukrajincov, ktorí sa zúčastňujú odporu so zbraňami v ruke, je podľa jeho slov potrebné zastreliť, kým „pasívni nacisti“, ako označuje tichých podporovateľov obrany Ukrajiny, si údajne zaslúžia tvrdý trest v podobe prežitia útrap vojny. „Spravodlivé potrestanie tejto časti obyvateľstva je možné iba tak, že ponesie útrapy spravodlivej vojny proti nacistickému systému,“ píše. V prípade, že niekto prežije, musí byť podľa Sergejceva prevychovaný „tvrdou cenzúrou“ a „ideologickými represiami“. Západ Ukrajiny, ktorý sa nepodarí „denacifikovať“, by chcel vidieť ako neutrálne územie s prítomnosťou ruských jednotiek, ktoré budú „zabezpečovať neutralitu“.

Pre horúce novinky SLEDUJTE náš Facebook! Nájdete ho >>>TU<<

Zdroj: ria.ru │ Foto: Twitter, YT/SME, Denník N

Retro
Prináša čitateľom témy, ktoré hýbu Slovenskom. Zbiera pre vás čerstvé novinky,, udalosti a zaujímavosti.

Zdieľať článok

Populárne články

Viac takýchto článkov
Podobné články

Pozor na obľúbenú kozmetiku pre deti: Hrozia kožné infekcie!

Úrad verejného zdravotníctva na svojej oficiálnej webovej stránke upozorňuje...

Vašek z Luneticu zrazil chodca: Šokujúce detaily z tragickej nehody!

14. mája bol člen českej kapely Lunetic účastníkom tragickej...

Nepríjemný šok pre Pročka: Reklamné pútače mu posprejovali nápisom…!

Bývalý zabávač bol odjakživa zvyknutý na tvrdú kritiku zo...

Vláda konečne schválila balík pomoci: Túto sumu dostanú rodiny!

Balík pomoci pre rodiny vyvolal v posledných dňoch ostré...