Rytmus mal vždy dobrý vkus na ženy a po jeho boku sa objavujú len krásky. Raperova bývalka Dara aj súčasná manželka Jasmina sa nedávno vyparádali do nádherných šiat a vyzerali priam božsky. Ale ktorej to pristalo viac?

Rytmus sa môže okrem luxusných módnych doplnkov či áut pýšiť aj vycibreným vkusom na výber partneriek. Po jeho boku sa totiž vždy objavujú len krásne ženy. Expriateľka Dara žiari aj po 40-ke, kým Jasmina si užíva čerstvých 30.

Obidve krásky šoubiznisu sa navyše vedia aj predviesť v nádherných šatách či slušivých outfitoch na voľný čas. Na posledných záberoch ale pôsobia, že ich zoslali samotné nebesia. Dara, ktorá nedávno odhodila podprsenku, v rozprávkových snehobielych šatách ohúrila v muzikáli Snehulienka a strieborné čižmičky ešte dotvárali kúzelnú vianočnú atmosféru.

Jasmina si zas strihla úlohu modelky na prestížnej módnej prehliadke Fashion Charity Night v Poprade, kde predviedli známe tváre nádherné modely návrhárky Jany Pištejovej. Moderátorka, ktorá nedávno zasadla aj do porotcovského kresla Tvojej tváre, okúzlila v mierne transparentnej róbe a po jej boku cupitali rozkošné dievčatká s anjelskymi krídelkami. Nevieme sa rozhodnúť, ktorej to viac pristalo, čo vy?

Pre horúce novinky SLEDUJTE náš Instagram HITKY_SK plný pikošiek! Nájdete ho >>>TU<<<

[poll id=”161″]

Zdroj │ Foto: jasmina_alagic, dararolins_vermi