Dara Rolins (46) je hriešne zvodná a svojím pekelne dokonalým výzorom popiera zákony času aj fyziky. Na najnovších záberoch opäť pošteklila fantáziu mužov, keď rozšafne odhodila tričko aj podprsenku.

Dara Rolins svojimi dokonalými krivkami dráždi už nejaký ten piatok. Jej vnadám podľahol svojho času aj Rytmus, hoci v súčasnosti sa oficiálne nikto okolo speváckej bohyne nepohybuje. Ako ale viackrát zdôraznila, toho, že by jej nemal večer kto robiť spoločnosť, sa báť nemusíme.

Speváčka sa okrem príjemných pracovných povinností musela pred časom zúčastniť až dvoch pohrebov, pričom na jednom sa rozlúčila s božským Kájom, kým na ďalšom povedala zbohom svojmu bývalému partnerovi Petrovi Vlasákovi (†45). Dara ale napriek tomu nestráca svoju povestnú iskru.

Na najnovších záberoch pošteklila fantáziu nejednému pánovi, keď sa odfotila v kancelárskych priestoroch len v džínsach. Tričko aj podprsenku odhodila kamsi preč a všetko zaklincovala aj provokujúcim textom: „V ideálnom svete by TAKTO mohli prebiehať porady :) Čo? Fantázia do pohybu uvedená by rovnako ako teleso ponorené do kvapaliny nadnášala naše zmysly. Nie len :),“ dodala dvojzmyslene na záver.

Dara na horúcom zábere bez trička >>> TU <<< aj s presvitajúcim dekoltom >>> TU <<<

Pre horúce novinky SLEDUJTE náš Instagram HITKY_SK plný pikošiek! Nájdete ho >>>TU<<<

Zdroj │ Foto: Instagram/dararolins_vermi