Sebci opäť úradujú: Bezohľadní Slováci dnes vo veľkom ohrozujú krajinu!

Dátum:

Uplynulý štvrtok v hlavnom vysielacom čase vystúpil v špeciále televízie Markíza pred divákmi dosluhujúci premiér Peter Pellegrini a ministerka vnútra Denisa Saková. Obaja predstavitelia vlády apelovali na občanov, aby sa v najbližších dňoch vyhýbali verejným miestam a aj svojim pričinením zamedzili rozširovaniu koronavírusu.

Je tomu len zopár hodín, čo celé Slovensko atakovala snímka z lyžiarskeho strediska Jasná, kde sa koncentrovalo mimoriadne množstvo ľudí. Žiaľ, študenti si pomýlili prerušenie vyučovania s nekončiacimi oslavami a niektorí z ich rodičov zas s prázdninami či voľnom, kedy si môžu vybaviť odkladané záležitosti.

Hrozba koronavírusu, ktorá vo svete zabila už stovky ľudí, žiaľ, nepredstavuje pre mnohých Slovákov žiadnu hrozbu. Aj napriek apelovaniu vlády či uvedomelých občanov, niektorí krajania bezohľadne vystavujú možnému riziku tých, ktorí sa snažia chrániť nielen seba, ale aj svoje rodiny.

Na sociálnej sieti sa aktuálne objavili nové fotografie z verejných miest, pričom jednu z nich zverejnila polícia. „Tak ako už v priebehu včerajšieho večera odznelo z úst premiéra SR, mimoriadne opatrenia krízového štábu smerujú k tomu, aby sa ľudia nezhlukovali vo väčšom počte na jednom mieste, a to aj napriek tomu, že nie sú v karanténe. Tieto opatrenia neslúžia na to, aby si verejnosť vybavovala svoje záležitosti na úradoch,“ napísala k snímke.

Kým kompetentní prijímajú rôzne preventívne opatrenia, ktoré môžu pomôcť zachrániť životy Slovákov, tí bezohľadne v húfoch navštevujú lyžiarske strediská, úrady či obchodné centrá, kde sa tlačia doslova hlava na hlave. Vážení, takto vyzerá zodpovednosť?!

Pre horúce novinky SLEDUJTE náš Instagram HITKY_SK plný pikošiek! Nájdete ho >>>TU<<<

Odd. dokladov v Košiciach

Okresný úrad Senec

Kaufland Trenčín

Lidl Petržalka

FB/Juraj Gubáni, Polícia SR-Košický kraj, Miloš Svrček

Dora
Zn.: Vždy v centre diania s očami na stopkách! :)

Zdieľať článok

Populárne články

Viac takýchto článkov
Podobné články

Slovenský spevák priznal ROZVOD: Hneď zbalil známu speváčku!

Úspešný spevák, ktorému sa nielenže podarilo prebojovať medzi finalistov...

Slovenská športová legenda KONČÍ: Emotívna rozlúčka plná sĺz!

Slovenský futbal sa v sobotu niesol v znamení lúčenia,...

TRAGÉDIA v Modre: O život prišiel mladý muž († 28)!

K veľkej tragédii došlo v sobotu v popoludňajších hodinách...

Založí si rodinu? Bezdeda priznal smelé plány s 22-ročnou priateľkou!

Nestarnúci spevák Tomáš Bezdeda už roky priznával, že túži...