Šéf polície má toho dosť: Tvrdý odkaz pre Fica i Kaliňáka!

Dátum:

Smeráci majú poriadne v žalúdku dočasného policajného prezidenta Štefana Hamrana, pričom na jeho adresu nešetria tvrdou kritikou. Šéf polície sa však po niekoľkých tlačovkách strany Smer-SD rozhodol reagovať a zaraziť útoky na neho i policajný zbor.

Policajný prezident si poriadne pohneval smerákov na čele s Robertom Ficom a Robertom Kaliňákom, keď expremiéra zadržala polícia ešte pred začiatkom smútočného sprievodu na konci minulého roka. Po pár hodinách bol prepustený a najnovšie ho zbavili aj obvinení z podnecovania.

Strana Smer-SD zvolala tlačovú besedu, kde to dali Štefanovi Hamranovi poriadne ,,vyžrať“. Podľa slov exministra vnútra zneužíva právomoci verejného činiteľa. „Bude veľmi rýchlo nasledovať za jeho predchodcom, ktorý tak isto, už viete, že je stíhaný za zneužívanie právomoci verejného činiteľa,“ vyhlásil Kaliňák, pričom hovoril o Petrovi Kovaříkovi.

Šéf polície sa napokon rozhodol reagovať, keďže zastrašovanie orgánov činných v trestnom konaním Ficom i Kaliňákom považuje za neakceptovateľné. ,,…vyhrážanie sa prezidentovi PZ trestným stíhaním… považujem za zastrašovanie a snahu o ovplyvňovanie vyšetrovania,“ zverejnil svoje stanovisko Hamran. ,,Policajný prezident nemá právomoc vyšetrovať a už vôbec nie určovať, koho majú a koho nemajú orgány činné v trestnom konaní vyšetrovať. Tieto praktiky v podmienkach Policajného zboru skončili!“ zdôraznil na záver.

Pre horúce novinky SLEDUJTE náš Facebook! Nájdete ho >>>TU<<<

Zdroj: FB/Polícia SR  |  Foto: YT/HNtelevízia, Dobré noviny

Nikol S
Redaktorka zameraná predovšetkým na šoubiznis s cieľom nájsť tie najžhavejšie témy. Ponúknuť čitateľovi najčerstvejšie informácie je jej prioritou.

Zdieľať článok

Populárne články

Viac takýchto článkov
Podobné články

Odhodila zábrany: Vo vysokom štádiu tehotenstva sa ukázala celkom NAHÁ!

Podnikateľka a influencerka Zuzana Strausz Plačková potvrdila vo februári...

Tvrdá rana pre Matoviča: Táto strana ho prestala podporovať!

Pred parlamentnými voľbami 2020 spolu plánovali vytvoriť novú vládu,...

Filmový svet v slzách: Známy herec ZOMREL náhle počas natáčania!

Filmový svet skončil v slzách po náhlej a nečakanej...

Slovenská speváčka a herečka (40) ŠOKUJE: Utajila tehotenstvo aj pôrod!

Známa slovenská speváčka a herečka, ktorú fanúšikovia obľubujú najmä...