Silvia Šuvadová sa musí po príchode na Slovensko poriadne obracať. Situáciu ešte viac skomplikovala koronakríza, ktorá ju pripravila o pracovné ponuky. Herečka má však riešenie, ako vykorčuľovať z vážnych finančných problémov.

Herečka Silvia Šuvadová sa pred dvoma rokmi vrátila späť na Slovensko kvôli ochoreniu svojho otca. Podľa jej slov nedávno dostala niekoľko pracovných ponúk, ktoré však padli kvôli pandemickému ochoreniu COVID-19. Krehká spiritualistka sa tak musela zmieriť s nečakaným škrtom cez rozpočet.

47-ročná blondínka si však uvedomuje, že z niečoho predsa len žiť musí a prišiel čas na plán B. ,,V tomto štádiu bytia beriem život tak, že všetko sa deje kvôli niečomu. Sú isté etapy v živote človeka, ktoré sú také, aké sú,“ uviedla Silvia pre cas.sk.

Šuvadová však vážne uvažuje nad profesiou učiteľky, a dokonca už komunikuje s riaditeľom jedného z bratislavských gymnázii. Čoskoro by mohla študentov vyučovať anglický jazyk, ktorý ovláda na kvalitnej úrovni, keďže 16 rokov žila v USA. Popritom sa však určite bude venovať aj duchovnému svetu, v ktorom sa doslova našla.

Pre horúce novinky SLEDUJTE náš Instagram HITKY_SK plný pikošiek! Nájdete ho >>>TU<<<

Zdroj: cas.sk  |  Foto: FB/Silvia Suvadova