V kráľovskej rodine je zrejme poriadne rušno. Prehovoriť sa rozhodol záhadný muž, ktorý tvrdí, že princ Charles mal s Camillou nemanželské dieťa. O všetkom mala dokonca vedieť princezná Diana, ktorá sa chystala škandál zverejniť… Nedávno mala pritom rodina poplach kvôli hrozbe teroristického útoku a v ohrození boli aj kráľovské deti.

Škandál v kráľovskej rodine! Aj keď sa momentálne zdá, že za kráľovskými múrmi je všetko idylické, opak je pravdou. Prehovoriť sa rozhodol záhadný muž menom Simon Dorante-Day (52), ktorý bol pred rokmi adoptovaný. Je presvedčený, že práve on je nemanželské a utajované dieťa Princa Charlesa a Camilly.

Presvedčiť ho mali viaceré skutočnosti. Jeho babka kedysi pracovala v službách britskej kráľovskej rodiny a práve ona mu niekoľkokrát prízvukovala, že je nemanželským synom vojvodkyne a vojvodu z Cornwallu z mladých čias. Jeho prostredné meno je dokonca Charles a má ho údajne po otcovi. Aktuálne zverejňuje na svojom Facebookovom profile sériu fotografií seba aj svojich detí, kde poukazuje na výraznú podobnosť s Camillou.

Už dlhšie sa neúspešne pokúša spojiť s kráľovskou rodinou a Simon tiež požaduje DNA testy na overenie svojich podozrení. Dokonca verí, že Diana o Charlesovom nemanželskom synovi vedela a keď sa svoje zistenia rozhodla zverejniť, umrela pri nehode. Podľa Simona však nešlo o žiadnu náhodu a Diana bola zavraždená: “Myslíme si, že Diana vedela o mojej existencii, že si dokázala poskladať veci dohromady. Myslím si, že Diana bola tesne pred smrťou v situácii, kedy začala nachádzať odpovede na otázky svojho života, ako bola klamaná, a myslím, že to chcela zverejniť,”  šokuje pre Dailymail. Nevedno, ako sa táto zápletka skončí, no prominentná dvojica má zrejme čo vysvetľovať.

Simon tvrdí, že je nemanželské dieťa Charlesa a Camilly
Snaží sa kráľovskú rodinu kontaktovať a požaduje DNA testy
Camilla a Charles sa mali tajne milovať už počas manželstva s Dianou
Sú naozaj Simonovými rodičmi?

Zdroj: dailymail.co.uk │ Foto: Instagram, YouTube, Facebook