Markizácky seriál Oteckovia prišiel do svojho konca, pričom ľúto za ním nebude len verným divákom, ale aj hlavným predstaviteľom. Kým dospelí herci boli fanúšikom známi aj pred zahájením projektu, Slovensko vďaka nemu spoznalo aj množstvo detských hercov, ktorí doslova vyrastali pred televíznymi kamerami.

Od januára 2018 ovládli podvečer na televíznych obrazovkách sympatickí oteckovia so svojimi rodinami, pričom v každej z nich boli aj neprehliadnuteľní detskí herci. Jednou z tých, ktorých si diváci doslova zamilovali, bola aj nezbednica Viktória Bobuľová, stvárnená multitalentovanou Izabelou Gavorníkovou. Zo sympatického dievčatka sa od začiatku vysielania stala krásna mladá dáma, ktorá svoj talent napokon predviedla aj v šou Tvoja mini tvár znie povedome.

Potom, čo Markíza priznala, že seriál Oteckovia definitívne končí, sa za projektom už teraz cnie aj samotným predstaviteľom obľúbených charakterov. A práve Izabela zverejnila na sociálnej sieti Instagram emotívne vyjadrenie, v ktorom spomína nielen na prvé nakrúcanie, ale vyjadruje aj svoje pocity z ukončenia rodinného seriálu, pričom ho nazvala druhým domovom.

“Ešte včera som sa dozvedela, že mi zostava už len 1 nakrúcací deň a ja som nevedela uveriť a zrazu mi 5 rokov prebehlo pred očami. Od začiatku, ako som tam prišla, som sa tam cítila nejako inak, akoby som čakala. Myslela som, že sa tam budem cítiť tak zahanbene, lebo to tam bolo pre mňa také nové prostredie, ale opak sa stal pravdou. Už moje prvé nakrúcacie dni boli úžasne a už vtedy sme tam boli všetci jedna doslova veľká rodina,” nešetrí dojatím mladá herečka a dodáva, že všetkých, ktorí stoja za Oteckami, má veľmi rada. “Ďakujem všetkým, čo ma doteraz podporujú a sú pri mne. Ďakujem všetkým za neuveriteľný sen, z ktorého som sa ešte nezobudila,” dodala s pokorou 11-ročná hviezdička.

Pre horúce novinky SLEDUJTE náš Facebook! Nájdete ho >>>TU<<

Zdroj: IG/izabelagavornikovaofficial, oteckovia.markiza