Fanúšikovia ľadového hokeja z celého sveta sa snažili získať v dostatočnom predstihu vstupneky na zápasy šampionátu 2019, pričom mnohí z nich neváhali do lístkov vraziť neúnosné sumy. To je aj prípad niekoľkých Slovákov, ktorí po zakúpení nielenže nikdy neuvideli svoje vstupenky, ale už ani peniaze!

Slovenskí i českí fanúšikovia ľadového hokeja sa búria voči športovej cestovnej kancelárii, ktorá ich nalákala na jedinečný zážitok z Majstrovstiev sveta 2019. Na sociálnej sieti Facebook sa začali vo veľkom ozývať podvedení klienti CK Goal Travel, ktorí ešte v priebehu minulého roka zaplatili za lístky na zápasy nemalé peniaze, no vstupu na štadióny v Bratislave či Košiciach sa domáhali len márne.

“Pán F. je nedostupný od soboty / vtedy sme sa ho pokúšali kontaktovať pred zápasom našich hokejistov na MS, na ktorý sme mali zaplatené lístky už v septembri 2018, že kedy a ako nám budú doručené. Dovtedy len sľuboval a dodanie odkladal. Čo myslite, ako sa to skončilo? Lístky nikde – peniaze nikde – on nedostupný doteraz. A to nie sme jediní, ako sme sa medzičasom dozvedeli! JE NÁS – PODVEDENÝCH – VIACEJ!!!” uviedla istá Silvia, ku ktorej sa pridali ďalší podvedení.

“Bohužiaľ, sme nútení na GOAL Travel podať trestné oznámenie s podozrením na podvod, vzhľadom na to, že dnes nedodali vopred zaplatených 30 vstupeniek na dva zápasy Majstrovstiev sveta v ľadovom hokeji Bratislava. Pán M.F., majiteľ spoločnosti, je bez kontaktu a naši klienti sa na zápasy nedostali,” napísal Richard.

Aj keď sa podvedení zákazníci nedokážu skontaktovať s majiteľom spoločnosti, na sociálnej sieti Facebook neustále pribúdajú na oficiálnej stránke cestovnej kancelárie nové statusy. “Patrím k poškodeným, stále ale dúfam, že je to nejaký fail a že sa M. objaví, vec vysvetlí a peniaze vráti, lebo doteraz bolo naňho vždy spoľahnutie. Toto nie je jeho štýl. Niečo sa muselo stať,” verí, naopak, istá Dana.

Pod príspevkami nahnevaných fanúšikov hokeja sa mobilizujú i ľudia, ktorí podávajú na majiteľa cestovnej kancelárie trestné oznámenie. Do karát mu zrejme nenahrajú ani výpovede bývalých klientov, ktorí mali v minulosti zaplatiť za lístky na zápasy mastné sumy, no svoje vstupenky nikdy nevideli. Buďte obozretní!

Zdroj: Facebookú