Už onedlho sa slovenskí reprezentanti opäť postavia na ľad svetového šampionátu, keď sa počas 83. ročníka Majstrovstiev sveta v hokeji stretnú v zápase s Francúzskom. Domáci tím má na konte zatiaľ síce len jednu výhru a tri prehry, avšak ani to nemôže Slovákom zabrániť, aby fandili našim chlapcom i naďalej.

Práve naopak, teraz je podpora nášho hokejového mužstva priam nevyhnutná! Po zápasoch s Fínskom, USA, Nemeckom a Kanadou sa práve v piatok o 16:15 postavia Slováci proti Francúzom, ktorých majú priam mimoriadnu šancu zdolať. Tím Craiga Ramsayho hrá počas šampionátu fantastický hokej, avšak, žiaľ, posledné minúty zápasov mu doslova lámu väzy.

VYSOKOHORSKÁ PRIRÁŽKA ZA PIVO A JEDLO: MS V HOKEJI VALCUJÚ ŠIALENÉ CENY!

Aj keď množstvo fanúšikov športu už hodilo flintu do žita, stále sú pred nami boje s Francúzskom, Dánskom a Veľkou Britániou, pričom ešte nič nie je rozhodnuté. Tabuľka o postup sa stále môže zmeniť a Slováci majú vždy šancu postúpiť v bitke o zlato ďalej. A čo sa vlastne musí stať, aby sme postúpili do semifinále Majstrovstiev sveta? Ondrej z Trenčína, s ktorým súhlasia stovky športových nadšencov, vám to povie absolútne jednoducho. Ešte stále si myslíte, že je všetko stratené? Radšej dnes držme všetky palce, lebo MY SME TU DOMA! 🙂

Zdroj: YouTube/Ondrej z Trenčína | Foto: Instagram/2019 IIHF Ice Hockey World Championship Slovakia