Známa slovenská herečka sa rozhodne neradí k ženám, ktoré sa po zásnubách roky nevedia dočkať svadby. Hviezda seriálu Druhá šanca to stihne presne do 12-tich mesiacov. Pre web Markiza.sk prezradila podrobnosti.

Po seriáli Druhá šanca, kde stvárňovala lekárku Lujzu, dostala Barbora Bezáková od TV Markíza ďalšiu zaujímavú ponuku. Už od pondelka ju budú môcť diváci vidieť v novinke Zrada.

 

Zobraziť tento príspevok na Instagrame

 

Príspevok, ktorý zdieľa Televízia Markíza (@tvmarkizaofficial)

Atratívnej brunetke sa darí aj v súkromí. Aktuálne má plné ruky práce s prípravou vlastnej svadby. ,,Unavuje ma to plánovanie úprimne povedané. Pretože ja som trošku taký perfekcionista a chcem si to urobiť podľa seba. Zároveň nie som úplne náročná, ale sme teraz vlastne v takej pokročilejšej fáze a teraz už postupne pozývame hostí,” uviedla pre web Markiza.sk herečka, ktorá so snúbencom žije v Českej republike. Veľká udalosť sa tak taktiež odohrá u susedov, pričom termín má dvojica v júli.

Čo sa týka šiat, v tomto smere je Barborka poriadne nerozhodná. ,,Ja každý deň mením vkus a furt si hovorím ‘a tieto sú krajšie a tieto sú krajšie’, takže momentálne mám jedny, ktoré sú môj favorit, ale myslím si, že do júla sa toho zmení ešte strašne veľa,” povedala s úsmevom.

 

Zdroj: Markiza.sk | Foto: Instagram/tvmarkizaofficial