Richard „Ricco“ Šarközi sa spoločne s Klaudiou Farkašovou preslávil v roku 2014, keď sa zúčastnili speváckej šou X-Factor. I keď sa spevácka dvojica minulý rok rozišla a umelci sa rozhodli pre sólovú kariéru, stále majú veľké množstvo priaznivcov.

Talentovaný spevák Richard Šarközi, známy ako “Ricco“, prežíva v posledných týždňoch mimoriadny smútok. Je to už šesť týždňov, čo zomrel jeho brat Július, ktorý bol fantastickým klaviristom a na koncertoch sprevádzal Richarda Müllera či Evu Mázikovú.

Smrť 40-ročného muža je však zahalená tajomstvom, keďže sa s ním rodinní príslušníci mali v osudný deň stretnúť, no nepodal o sebe žiadne správy. Napokon ho na polícií nahlásili ako nezvestnú osobu. Muži zákona našli spevákovho brata na Jasovskej ulici na parkovisku v Bratislave bez známok života. Nemal však pri sebe žiadne doklady, v dôsledku čoho bola nutná identifikácia.

Riccova mama musela podstúpiť DNA testy, ktoré boli zhodné, a taktiež videla fotografie mŕtveho muža, pričom ho označila za svojho syna. Podľa slov speváka je to už 6 týždňov od nájdenia tela a pohreb doposiaľ odkladali trikrát. Podľa polície je však Július stále vedený ako neznáma osoba. Momentálne je vedené trestné stíhanie vo veci trestného činu usmrtenia, v dôsledku čoho prebieha znalecké dokazovanie.

Pre horúce novinky SLEDUJTE náš Facebook! Nájdete ho >>>TU<<<

Júliusa našli bez dokladov na parkovisku

Zdroj: ereport.sk, cas.sk  |  Foto: FB/Richard „Ricco“ Šarközi, Pixabay