Je to iba pár hodín, čo sa Slovensko i Česko dozvedelo smutnú správu o úmrtí legendárnej speváčky Hany Zagorovej. Dlhé roky bojovala s vážnymi zdravotnými problémami, pričom sa posledné týždne zdalo, že sa cíti lepšie. Opak však bol pravdou! Smrť dobrej kamarátky zasiahla aj speváka Michala Davida, ktorý sa následne nedokázal sústrediť za volantom.

Česká speváčka Hana Zagorová zomrela vo veku 75 rokov, pričom dlhodobo bojovala s poruchou krvi, v dôsledku čoho bola nútená pravidelne chodiť na transfúzie. Smrť slávnej umelkyne šokovala aj speváka Michala Davida, ktorý jú považoval za veľmi dobrú kamarátku. Poznali sa desiatky rokov a jej úmrtie ho zdrvilo.

Smutná správa ho zasiahla natoľko, že sa nedokázal sústrediť a spôsobil dopravnú nehodu. ,,Bol som tak rozhodený, že som nabúral do električky. Auto je trošku pokrčené, ale som v poriadku. Zdravotne určite, pri duši je to horšie. Je mi veľmi smutno,” povedal hitmejker pre super.cz.

Rodák z Prahy sa so Zagorovou stretol pred mesiacom v reštaurácii na Vyšehrade, pričom má z tejto udalosti aj fotografie. Podľa jeho slov vyzerala Hana skvele a nič nenasvedčovalo tomu, že by jej koniec mal byť tak blízko. ,,Je to smutné, nečakané,“ dodal David.

Pre horúce novinky SLEDUJTE náš Facebook! Nájdete ho >>>TU<<<

Zdroj: super.cz  |  Foto: IG/hanazagorova_official, michal_david_oficialni