Kamarátka predsedu parlamentu Miroslava Fabušová (37) čelí jednému problému za druhým. Najnovšie skončila v policajnej cele potom, čo ju pristihli opitú za volantom. Aktuálne tak čelí obvineniu z ohrozenia pod vplyvom návykovej látky.

Miroslava Fabušová, ktorá priznala opakovanú stratu bábätka, zaujala už pred pár mesiacmi, keď sa prevalilo, že pri nehode Borisa Kollára sedela vo vládnej limuzíne. Kráska skončila s vážnymi poraneniami a aktuálne čaká na operáciu. Pred niekoľkými dňami navyše zverejnila fotografiu svojej tváre s modrinami a textom, že ju mal pri vysypaní smetí napadnúť a zbiť neznámy páchateľ.

Missku však neobchádzajú vážne problémy ani teraz. V nedeľu mala totiž podľa informácií televízie JOJ skončiť v policajnej cele v Bratislave. Kollárovu kamarátku mali totiž policajti prichytiť v obci Rovinka za volantom Mercedesu, pričom jej namerali 1,33 promile alkoholu. Jej vozidlo je stále odparkované na mieste, kde Fabušovú zadržali.

Hovorca KR PZ Bratislava Michal Szeiff potvrdil, že k udalosti v nedeľu poobede naozaj došlo: “Vodička bola podrobená vykonaniu dychovej skúšky na zistenie prítomnosti alkoholu v dychu, ktorou jej bola nameraná hodnota 0,64 mg/l alkoholu v dychu – čo predstavuje 1,33 promile. Policajti ženu obmedzili na osobnej slobode a eskortovali na policajné oddelenie… 38-ročná Miroslava F. čelí obvineniu z trestného činu ohrozenia pod vplyvom návykovej látky, ktoré jej vzniesol poverený príslušník Okresného riaditeľstva PZ v Senci. Vec sa realizuje v tzv. „super rýchlom“ konaní,” dodal.

Pre horúce novinky SLEDUJTE náš Facebook! Nájdete ho >>>TU<<<

Zdroj: noviny.sk │ Foto: IG/mirkafabus, YT/SME