Televízia Markíza opäť prekvapila slovenských divákov. Po tom, ako zastavila natáčanie ďalších častí Hornej Dolnej či Oteckov, pristúpila na ďalší radikálny krok. Fanúšikovia seriálu Susedia už totiž neuvidia nové časti, keďže aj jeho výroba by mala byť definitívne ukončená.

Rodinná modrožltá televízia ohlásila nedávno ukončenie natáčania populárnych seriálov ako Oteckovia či Horná Dolná. Seriálový tatušo Marek Fašiang šokoval verejnosť, keď po odchode z Oteckov prijal ponuku na moderovanie Farmy, kde nahradí blonďavú komičku Evelyn. Televízia JOJ zas nasadí ako konkurenciu Farmy novú zoznamovaciu reality šou.

Podľa informácií portálu Mediaboom však Markíza definitívne ukončuje i natáčanie obľúbeného sitkomu Susedia. Po tom, ako v januári odvysielala tri nové časti s veľmi nízkou sledovanosťou, seriál potichu z obrazovky zmizol.

Seriál Susedia vznikol v roku 2006 a patrí k najsledovanejším v histórii Slovenska. Po dlhej pauze sa po odchode Andyho Krausa z JOJky začali v roku 2017 natáčať nové časti. A hoci sa plánovala výroba len desiatich epizód, napokon ich vzniklo približne sto. Televízia však neodvysielala všetky a 10. séria tak nateraz ostáva zamknutá v zásuvke.

Pre horúce novinky SLEDUJTE náš Facebook! Nájdete ho >>>TU<<

Zdroj:  mediaboom.sk│ Foto: FB/Susedia