Tak tomu sa povie návšteva! Do našich končín v týchto dňoch zavítal pár, ktorý patrí medzi najstabilnejšie dvojice Hollywoodu. Slováci privítali hviezdy vo veľkým štýle, pričom na ich príchod čakal minister zahraničných vecí Miroslav Lajčák s manželkou Jarkou Hargašovou.

Uplynulý víkend pricestoval do Bratislavy slávny herecký pár Michael Douglas a jeho manželka Catherine Zeta-Jones. Len pred pár dňami sa pritom v médiách objavili fotografie herca, na ktorých vyzerá americký umelec bledý a ľahší o pár kíl. Našťastie, zrejme išlo len o nepodarené zábery, keďže Douglas je v dobrej kondícií.

Potvrdzuje to aj súkromná návšteva hollywoodskeho páru na Slovensku, pričom dvojicu privítal minister zahraničných vecí Miroslav Lajčák s manželkou Jarkou Hargašovou. Spoločne sa porozprávali o problémoch v spoločnosti, odzbrojovaní, ochrane práv, ale predovšetkým sa zaoberali našou krajinou.

Lajčák sa spoznal s manželmi v New Yorku, keď pôsobil ako predseda zasadnutia Valného zhromaždenia OSN. ,,Michael Douglas je veľmi aktívnym mierovým veľvyslancom OSN, jeho angažovanosť je veľmi prínosná a rozhovor s ním inšpiratívny. Catherine Zeta-Jones je zase aktívna v charitatívnych organizáciách, ktoré sa venujú ochrane práv detí vo svete,“ pochválil sa na sociálnej sieti minister.

Pre horúce novinky SLEDUJTE náš Instagram HITKY_SK plný pikošiek! Nájdete ho >>>TU<<<

Zdroj: Facebook/Ministerstvo zahraničných vecí a európskych záležitostí SR  |  Foto: Facebook/Ministerstvo zahraničných vecí a európskych záležitostí SR, Miroslav Lajčák