Skvelý herec Michael Douglas (74) statočne bojoval s vážným rakovinovým ochorením a naďalej stojí po boku svojej krásnej ženy Catherine Zety Jones (49). Na najnovšej fotografii však vystrašil fanúšikov, keď sa objavil na oslave narodenín Lawrenca Strolla výrane bledý a pochudnutý.

Hollywoodsky veterán Michael Douglas sa musel v posledných rokoch popasovať s veľmi vážnym rakovinovým ochorením, ktoré na ňom zanechalo svoje stopy. Hoci charizmatický fešák oslávil 74. narodeniny, stále sa objavuje v spoločnosti a nevyhýba sa ani kamerám.

Najnovšie sa vybral v sprievode svojej milovanej manželky na oslavu kamaráta Lawrenca Strolla, no práve zábery z tejto akcie poriadne vydesili fanúšikov. Michael je na nich totiž dosť schudnutý a bledý, pričom niektorí sa obávajú, či sa mu ochorenie nevrátilo.

Všetci ale veria, že herec je v poriadku a išlo len o nevhodnú momentku. Na ďalších fotkách, ktoré pridala na sociálne siete jeho manželka Catherine Zeta Jones, už totiž vyzerá Michael mimoriadne spokojne, za čo určite vďačí aj krásnemu vzťahu, ktorý s herečkou prežíva. “Je to najláskavejší muž, akého som v živote stretla. Je to môj najlepší priateľ. Som naňho pyšná,” nechala sa nedávno počuť Catherine.

Pre horúce novinky SLEDUJTE náš Instagram HITKY_SK plný pikošiek! Nájdete ho >>>TU<<<

https://twitter.com/50Swansea/status/1154083005616611329

Zdroj: Twitter │ Foto: Twitter, Instagram/michaelkirkdouglas, catherinezetajones