Svadba Anety Pariškovej pred niekoľkými dňami ohúrila celé Slovensko, hoci niektorí sú skeptickí voči jej v poradí tretiemu manželstvu. Moderátorka ale až doposiaľ tajila šokujúcu informáciu. Tajná svadba pred pár mesiacmi!

Aneta Parišková (46) ide do vzťahu vždy po hlave a inak tomu nebolo ani v prípade jej partnera Miroslava Polakoviča (48). Ten sa stal koncom júna jej v poradí tretím zákonitým manželom a svoje áno si povedali v luxusnom bratislavskom hoteli. A hoci fanúšikovia jasali nad romantickou veselkou a krásnou nevestou, dvojica pred svetom zatajila dôležitú novinku.

Moderátorka sa totiž v tajnosti vydala už pred niekoľkými mesiacmi: “Mali sme neštandardný obrad. Na Slovensko totiž priletela pani Kim Denadel, ktorá nás úradne zosobášila v Kalifornii. Poprosili sme ju, aby celý obrad zopakovala v prítomnosti našej rodiny a priateľov tu, na Slovensku,” vyzradila pre Plusku Aneta, ktorá tak odhalila, že sa po prvýkrát s Miroslavom vzali už počas výletu do Ameriky. Kto by to bol povedal, že známa blondínka použije rovnakú fintu, aká sa podarila aj Adele a Viktorovi s ich tajným sobášom deň pred oficiálnym sobášom?

Pre horúce novinky SLEDUJTE náš Instagram HITKY_SK plný pikošiek! Nájdete ho >>>TU<<<

Zdroj: pluska.sk │ Foto: Instagram/aneta_pariskova_official