Moderátorke Anete Pariškovej sa pred časom absolútne zmenil život aj priority potom, čo jej bol diagnostikovaný Non-Hodgkinov lymfóm. Obľúbená tvár televízie JOJ zašla k lekárovi na naliehanie otca doslova v hodine dvanástej, pričom dnes je už z najhoršieho vonku.

Ako Aneta priznala, v najhorších časoch jej bola oporou nielen rodina, ale predovšetkým jej traja synovia, ktorí zvládali situáciu nad očakávania. S deťmi sa podľa vlastných slov rozprávala o chorobe veľmi otvorene s tým, že ošetrujúci lekár je fantastický a určite ju zachráni. Aj ona však mala ťažšie chvíle, no i keď s ochorením bojovala, najsilnejším momentom pre Anetu bolo, keď sa zmierila s najhorším.

„Po prvom šoku, po prvom zľaknutí a vyplakaní som sa v podstate začala pripravovať na smrť. Potom si poviete, že nič horšie sa už nemôže stať. Začala som si upratovať v živote a hlavne som začala kašľať na veľa vecí. Už som sa prestala stresovať, už som si prestala pripúšťať a veľmi sa mi uľavilo,“ prezradila moderátorka. I keď sa z najhoršieho už dostala, aj dnes si stále užíva okamih prítomnosti.

Aneta priznala, že okrem lekárov a vlastného nastavenia mysle jej veľmi pomohla podpora zo strany známych aj neznámych ľudí. „Neviem, kedy sa môj život skončí, a preto chcem každý deň prežiť úplne úžasne. Teším sa už preto, že sa ráno zobudím, takže sa usmievam, potom napíšem dobré ránko všetkým mojim chalanom, dám si kávičku a už len tak pozerám von oknom a sa teším, že som,“ dodala moderátorka.

Pre horúce novinky SLEDUJTE náš Facebook! Nájdete ho >>>TU<<<

Zdroj: Šarm | Foto: IG/aneta_pariskova_official