Jednou z najvýraznejších farmárok trinásteho ročníka markizáckej šou bola zaiste Stanka Klčová, ktorá pred kamerami zamotala hlavu nejednému mužovi. Potom, čo prežila “taliansky” vzťah s Miroslavom Pajtášom, padla do náručia Dávida Horáka, pričom aj ten na ňu, zdá sa, už dávno zabudol.

Po televíznych láskach dnes nie je ani stopy a Stankino srdce patrí celkom inému mužovi. Ako sa zdá, aj toho spoznala práve vďaka reality šou Farma, konkrétne mala nájsť lásku u bývalého partnerka svojej kolegyne. 24-ročná hviezdička, ktorá stále vedie otvorený konflikt s Michalou Šormanovou, padla do oka expartnera Natálie Lopašovskej, a aj keď predmetné spočiatku nepotvrdila, práve Mesutova partnerka priblížila, že bola o tejto správe skutočne informovaná.

„Ja som o tom tiež počula, že môj expriateľ sa zaplietol so Stankou. So Stankou som sa počas finále už stretla. No nič mi nenaznačila, ja som to neotvárala a čakám, kedy za mnou príde prvá. Videla som však náznaky, že s ním komunikuje, mobil nejako ľahko neskrývala, aby som si nič nevšimla. Mám to však z viacerých zdrojov potvrdené. Ja sa na tom iba smejem,“ povedala pred časom pre Plusku.

Neprehliadnuteľná blondína dlhšie obdobie zahmlievala totožnosť partnera, no dnes je už zrejmé, že je ním skutočne barber Jozef Belan. Potom, čo ju fanúšikovia vyzvali, aby dala aj nejaké storky s priateľom, odpovedala, že to nie je jednoduché, nakoľko stále uteká pred foťákom. Onedlho však predsa len pridala krátky príspevok, ku ktorému dopísala len stručné: “Filmový večer so starým.” Na zábere je síce vidieť iba ruku muža, no už z daného sa dá podľa výrazných tetovaní usúdiť, že ide skutočne o bývalého partnera Natálie.

Pre horúce novinky SLEDUJTE náš Facebook! Nájdete ho >>>TU<<

Zdroj | Foto: IG/iamsatanka, thebacis, benzo_barber, natalia.lopasovska, Pluska.sk