V prvej polovici decembra prebehlo na obrazovkách Markízy finále reality šou Farma, kde sa tvárou v tvár postavili všetci súťažiaci trinástej série. Aj keď si nevysvetlené kauzy mohli hviezdičky vysvetliť v súkromí a priamo do očí, špinu na seba s radosťou valia predovšetkým prostredníctvom sociálnych sietí.

Počas finále reality šou Farma sa pozornosť nesústreďovala výhradne na finalistov relácie, no 5 minút slávy si pre seba ukradla aj kontroverzná blondínka Stanka Klčová. Tá priamo počas live prenosu zaspievala ľudovú skladbu Páslo dievča pávy, pričom prekvapila doslova neprehliadnuteľným vzhľadom. Okrem výrazne upravených pier a vlasov mala oblečené zelené šaty, ktoré si podľa vlastných slov navrhla sama.

„Vedeli ste, že šaty, ktoré som mala na finále, sú z MOJEJ DIELNE? Tak už viete. S ich zhotovením mi ale pomohla aj moja veľmi dobrá známa. Uč sa od skúsených,” napísala Stanka k fotografii outfitu, čo však takmer okamžite atakovala známa návrhárka. Jana Lazarčíková má byť totiž autorkou originálneho modelu “Slovenka”, ktorý šije pre ženy už dlhšie obdobie. Ku kauze sa napokon vyjadrila aj samotná Stanka a počas livestreamu uviedla, že išlo len o náhodu, čo sa však po takmer mesiaci rozhodla opäť oživiť Michala Šormanová.

“Prekrásne šaty od slovenskej módnej návrhárky Jany Lazarčíkovej. Lebo originál je len jeden,“ jatrí staré rany na Instagrame tmavovláska. Tá mala s blondínkou konflikty už aj v minulosti, kým spávať jej nedá zrejme dodnes. “Aký máš názor, že Miša ťa má vkuse v ústach?“ opýtali sa rodáčky z Čachtíc fanúšikovia. “Ešte stále? Ani neviem, vôbec to nevnímam ani neriešim. Mám našťastie v živote trošku vyššie ciele, ako sa stále starať do druhých a riešiť druhých. Pre mňa také veci nemajú absolútne žiaden význam,“ odpovedala.

Pre horúce novinky SLEDUJTE náš Facebook! Nájdete ho >>>TU<<

Zdroj: IG/iamsatanka, michala.sorman