Šťastná rodinka? Vebi na prvej spoločnej fotografii s dcérou a Matúšom!

Dátum:

Veronika Nízlová porodila v novembri minulého roka svoju prvorodenú dcérku Neu, pričom meno otca odmietala prezradiť verejnosti. Ako sa následne prevalilo, tým má byť mladý herec Matúš Kolárovský, pričom najnovšie sa fanúšikom ukázali ako šťastná rodinka!

„Hoci s ockom dieťatka nie sme spolu, vždy mu budem vďačná za tento dar. Dohodli sme sa, že jeho meno nebudem zverejňovať. Takisto rešpektujem jeho rozhodnutie, že nebude súčasťou nášho života. Želám mu všetko dobré,“ napísala v júli minulého roka k fotografii Veronika Nízlová, pričom dodala, že k tému „otec dieťaťa“ sa už vyjadrovať nemieni. Krátko na to sa do kuloárov dostala informácia, že vytúženú dcérku mala počať s 20-ročným hercom a spevákom Matúšom Kolárovským, známym zo seriálu Pán profesor.

Kým obaja ohľadom témy zaryto mlčali, pred pár dňami čokoládový krásavec predsa len prehovoril pre reláciu Smotánka, kde pôsobil viac ako zmätene. „Chcem povedať len to, žeee… By som chcel pozdraviť veľa, veľa médií. Napriek tomu, čo všetko tomu predchádzalo a možno nikto nemusí ani vedieť, že čo všetko sa stalo alebo tak… Chcem sa z toho len tešiť, lebo je to vlastne super a všetci sme zdraví a šťastní a spokojní. A len to by som k tomu povedal,“ povedal.

Aj keď by sa mohlo zdať, že Twiinska už ohľadom vzťahu s Kolárovským neprekvapí, opak je pravdou a dvojica dokonca zazdieľala „rodinnú fotografiu“! Stalo sa tak potom, čo Matúš pod umeleckým menom Yael zverejnil svoj nový singel, pričom v náručí drží malé bábätko so slovami: „Myslím, že Boh mi dal najväčší dar. Vždy keď sa pozerám na tvoju tvár. Tvoja krv je aj moja, moja krv je aj tvoja. Si ako drahokam mora, aj keď mi hovoria opak, budem bojovať jak vojak.“ 

V mnohých sa tak okamžite vynorili špekulácie, či je skutočne otcom dieťatka Veroniky alebo ide len o reklamný ťah k novému singlu. Jedno je však isté, na profiloch umelcov pribudli po mesiacoch domnienok fotky s výstižným heštegom „My“, ktorý je okrem iného aj názvom pesničky s Neou vo videoklipe. Čo si o tom myslíte vy?

Pre horúce novinky SLEDUJTE náš Facebook! Nájdete ho >>>TU<<

Zdroj | Foto: IG/matuskolarovsky, danielatwiins, veronikatwiins

Dora
Zn.: Vždy v centre diania s očami na stopkách! :)

Zdieľať článok

Populárne články

Viac takýchto článkov
Podobné články

Twiinska s mladým hercom krstili dcérku: Záber šťastnej rodinky!

Sesterské duo Twiins doslova vyrastalo pred očami fanúšikov, pričom...

Slovenská partnerka hviezdy Skrytej vášne ukázala bruško v plnej kráse!

Je tomu už takmer dvadsať rokov, čo diváčky telenovely...

Tragédia v Trenčíne: Pri požiari vyskočila zo 7. poschodia jedna osoba!

Aktuálny víkend sa začal v Trenčianskom kraji viac ako...

Exminister prišiel s návrhom: Chce vedieť, či je Matovič duševne zdravý!

Nie je to po prvýkrát, čo sa na verejnosti...