Potom, čo Veronika Nízlová porodila vytúženú dcérku Neu, množstvo jej fanúšikov zaujíma, kto je otcom rozkošného dievčatka. Aj keď speváčka odmieta prezradiť totožnosť muža, ktorý sa rozhodol nebyť súčasťou ich životov, najčastejšie skloňovaným menom je Matúš Kolárovský, známy zo seriálu Pán profesor.

V novembri uplynulého roka priviedla Veronika Nízlová v levickej nemocnici na svet prvorodenú dcérku Neu, ktorú vychováva za podpory najbližšej rodiny. Aj keď nie je známe, kto je otcom bábätka, anonymné zdroje majú tvrdiť, že ide o herca a speváka Matúša Kolárovského. 20-ročný umelec sa k otázke rodičovstva vyjadril pred pár dňami pre reláciu Smotánka, kde odpovedal viac ako zmätene.

Pred pár hodinami však prekvapil množstvo fanúšikov, keď zverejnil nový singel „My“, ku ktorému vydal aj nečakaný videoklip. V tom drží v náručí malé bábätko, pričom znejú slová: „Myslím, že Boh mi dal najväčší dar. Vždy keď sa pozerám na tvoju tvár. Tvoja krv je aj moja, moja krv je aj tvoja. Si ako drahokam mora, aj keď mi hovoria opak, budem bojovať jak vojak.“

Inšpiráciu pri tvorbe mladý interpret podľa vyjadrenia čerpal z udalostí posledných dní a mesiacov, ktoré prežíval, a ktoré mu do života priniesli obrovskú radosť. „Skladba MY je venovaná všetkým zamilovaným v tomto krásnom období a najmä mojim najbližším. Každý si skladbu môže vysvetliť a pochopiť po svojom. Už nemám potrebu sa k ničomu ďalej vyjadrovať, pretože súkromie je pre mňa niečo, čo si veľmi vážim, a zároveň strážim a je pre mňa sväté. Chcel by som tak isto využiť priestor, aby som poďakoval všetkým fanúšikom a blízkym za podporu,“ prezradil tajomne. Žeby predsa len išlo o priznanie roka?

Pre horúce novinky SLEDUJTE náš Facebook! Nájdete ho >>>TU<<

Foto: IG/YT, IG/veronikatwiins | Video: YouTube