Stretnutie lídra Smeru Roberta Fica a ministra zahraničných vecí Ivana Korčoka v diskusnej relácií RTVS malo poriadne búrlivý priebeh. Dohoda s USA vyvolala vášne aj v opozícií. Korčok ale po slovách Fica na sociálnych sieťach poslal expremiérovi ostrý odkaz.

Robert Fico považuje dohodu s USA za potenciálnu hrozbu pre našu krajinu a opakovane uviedol, že Ivan Korčok mal v diskusnej relácií zavádzať. O klamstve Smeru a Hlasu zas ale hovorí Jaroslav Naď, ktorý zverejnil aj dokument ich bývalého ministra obrany.

Šéf Smeru chcel iniciovať aj mimoriadnu schôdzu v parlamente kvôli dohode s Američanmi, no ten ju hlasovaním neotvoril. Fico ohlásil referendum a začal so zbieraním 400-tisíc podpisov v petícií. Po jeho útoku na ministra sa ale Korčok rozhodol zareagovať na sociálnej sieti a poslať Ficovi ostrý dokaz.

To, čo Robert Fico predvádza v súvislosti s obrannou dohodou dokazuje, že nemá zábrany hazardovať s bezpečnosťou Slovenska. Roberta Fica už dlho nezaujíma Slovensko, pretože má jediný cieľ: presadiť sa medzi extrémistami a stať sa kráľom konšpiračnej scény,“ nedával si servítku pred ústa.

Pre horúce novinky SLEDUJTE náš Facebook! Nájdete ho >>>TU<<

Zdroj │ Foto: FB/ Ivan Korčok, RTVS