V poslednom ročníku speváckej šou Česko Slovensko hľadá Superstar zahviezdilo viacero hudobníkov, pričom divákov najviac očaril talent Adama Pavlovčina a Elizabeth Kopeckej. Po Adonxsovi, ktorý vydal svoj prvý oficiálny singel len nedávno, teraz prichádza s novinkou aj kráska, ktorá v súťaži obsadila striebornú priečku.

Elizabeth Kopecká nie je na hudobnej scéne úplným nováčikom, avšak až účasť v SuperStar bola definitívnym odrazovým mostíkom k jej súčasnej hudobnej kariére. „Skúsenosť v Superstar mi dala veľmi veľa, pretože som sa utvrdila v tom, čo chcem v živote robiť a čo ma napĺňa. Vážim si svoje umiestnenie v súťaži, pretože som uspela proti skvelým spevákom. Tá skutočná súťaž sa pre mňa však začína až teraz, kedy sa ukáže, či mám na to, udržať sa v hudobnom priemysle,“ hovorí odhodlane Elizabeth.

Tá s príchodom letných prázdnin vydala svoj prvý oficiálny singel Summer Boyfriend, ktorým s nadhľadom hovorí, ako si ideálne “zariadiť” pohodové leto. „Verím, že pieseň Summer Boyfriend je tým pravým ‚otvárakom‘ mojej kariéry po SuperStar,” hovorí krásna brunetka o skladbe, v ktorej videoklipe si zahral Vladimír Polívka a dodáva: „Dúfam, že sa bude Summer Boyfriend páčiť. Je to pre mňa song plný slnka, leta, naivity a bláznovstva. Rada čítam romány a vždy ma fascinovala letná láska, preto som sa rozhodla o nej napísať. Len som to trochu prehnala a odvážila som sa byť drzá, možno preto sa mi môj refrén páči. Je odvážny a niekedy je pekné vyjsť z komfortnej zóny.“

Pre horúce novinky SLEDUJTE náš Facebook! Nájdete ho >>>TU<<

Foto: IG/elizabethkopecka, ageofadonxs | Video: YouTube