Dara Rolins (47) nemá núdzu o priazeň mužov všetkých vekových kategórií. Najnovšie sa však rozhodla zareagovať na silnejúce špekulácie o tom, že má tvoriť pár s mladým raperom Dalybom (26).

Dara patrí nepochybne medzi najväčšie krásky nášho šoubiznisu a keď sa zjaví na pódiu, sánky padajú mužom aj ženám. Nie je sa preto čomu diviť, že nemá núdzu o pozornosť chlapcov či zrelých mužov. Po jej najnovšom hudobnom počine Hello Kitty, ktorý nahrala v spolupráci s mladým raperom Dalybom, sa ale vynárajú špekulácie o ich údajnom romániku.

Dara sa preto rozhodla pre denník Pluska zareagovať. Mnohí by síce čakali, že speváčka vzťah prizná alebo vyvráti, no ostanú sklamaní. Rytmusova bývalka totiž uvalila na svoje súkromie informačné embargo a jej odpoveď vyvoláva ešte viac otáznikov: “Vznikol tu nejaký príbeh aj označenia ‘zajačik Dary’. A aj keby to tak bolo či nebolo, sú to veci z môjho súkromia, ktoré si chcem nechať pre seba,” zatajila záhadne.

Dodala tiež, že už nemá potrebu ľuďom niečo vysvetľovať či obhajovať sa a už vonkoncom sa nebude priznávať. Na slovo bol skúpi aj samotný Dalyb: “S Darou sa mi výborne spolupracovalo, je skvelá. Poznáme sa dlhšie. Nechcem sa k tomu však viac vyjadrovať,” uzavrel tému. Dvojica si teda chráni pravdu o tom, čo medzi nimi v skutočnosti je a fanúšikovia tak musia svoju zvedavosť nateraz nechať bokom.

Pre horúce novinky SLEDUJTE náš Instagram HITKY_SK plný pikošiek! Nájdete ho >>>TU<<<

Zdroj: pluska.sk │ Foto: Instagram/dalybhahacrew, dararolins_vermi, Televízia Markíza