Koncom mája spoznalo Česko a Slovensko svoju šiestu spoločnú Superstar, ktorou sa stala speváčka Barbora Piešová. Sympatickú hudobníčku síce stylisti pred kamerami štylizovali do úlohy zvodnej Femme Fatale, no ona v súkromí stále ostáva verná chlapčenskému štýlu.

Barbora Piešová vtrhla na slovenskú hudobnú scénu ako vietor, pričom si okamžite získala tisíce verných fanúšikov. Sympatická plavovláska sa pred porotu Superstar postavila v širokej mikine, rifliach a s vlasmi zopnutými do copu, čím zaujala nielen pozornosť katov, ale aj divákov.

Hviezda, ktorá si radšej než dokonalé outfity či šminky vychutnáva jednoduchosť šiltoviek a spoločnosť gitár, si iba pred pár hodinami s rodinou užívala jedinečnú udalosť. Aktuálna Superstar totiž spolu s rodičmi a sestrami navštívila svadbu, kde sa Barbora aj náležite vyfintila.

Ak by ste však čakali, že sa zaodela do pompéznych spoločenských šiat, ste na omyle. Baša totiž skôr než sestrám konkurovala outfitom svojmu otcovi, nakoľko zvolila čierne nohavice, košeľu a tmavé traky. Pánsky štýl jej však pristane a ako už neraz skonštatovala, práve takto sa cíti prirodzenejšie a spokojnejšie.

Pre horúce novinky SLEDUJTE náš Instagram HITKY_SK plný pikošiek! Nájdete ho >>>TU<<<

Foto: IG/barborapiesova_official, _blondie.m_, superstarcs