31. mája spoznalo Česko a Slovensko svoju šiestu spoločnú Superstar, ktorou sa po napínavom finále stala Barbora Piešová. 19-ročná Prievidžanka prešla počas súťaže doslova dychvyrážajúcou premenou, pričom mnohí fanúšikovia špekulovali, že si v súťaži našla aj lásku.

Aj keď bolo pre pandémiu koronavírusu natáčanie šou Superstar ohrozené, relácia sa predsa len dostala do svojho veľkolepého finále, avšak bez prítomnosti divákov. Ani to však nebránilo súťažiacim podať fantastické výkony, pričom o najdojímavejší moment večera sa postarala víťazka Barbora Piešová.

Tá sa okrem svojskej reakcie na výhru musela popasovať i s otázkami ohľadom súkromia, nakoľko bola opakovane spájaná s kolegom Michalom Šafratom. Ako však víťazka šou opakovane ozrejmila, spevák je pre ňu len kamarát, ktorý sa stal jej veľkou psychickou podporou. “Mne sa to stalo dvakrát v živote, že som sa na niekoho tak upla ako na kamaráta, že mi na ňom tak strašne záleží,” uviedla pred pár týždňami.

Autorka skladby Dážď iba pred pár dňami prekvapila svojich fanúšikov, keď sa práve po boku Michala objavila na koncerte svojej sestry Lenky. Tá vystupovala v podniku v Prievidzi, pričom v jednom momente sa k nej pridala aj Barbora a následne aj samotný Michal zo Superstar. Ako sa zdá, dvojica priateľstvo rozvíja aj po vypnutí kamier a ladí im to spolu nielen ako kamarátom, ale aj za mikrofónom!

Pre horúce novinky SLEDUJTE náš Instagram HITKY_SK plný pikošiek! Nájdete ho >>>TU<<<

Zdroj: IG/barborapiesova_official, YouTube