Koncom apríla šokovala všetkých fanúšikov obľúbenej šou Česko Slovensko hľadá Superstar prekvapujúca informácia, že jedna z najmladších súťažiacich z predposledného ročníka sa začala živiť svojim telom. Pred kamerou sa totiž divákom ukazuje celkom nahá vo filmoch pre dospelých!

V roku 2020 sa pred prísnu porotu šou Česko Slovensko hľadá Superstar postavila aj vtedy 15-ročná speváčka Hana Džurbanová, ktorá očarila nekompromisných katov fantastickým hlasom, avšak zo šou tesne pred finále nečakane vypadla. Mladá študentka však ostala verná kamerám a dnes sa živí ako herečka pre dospelých, pričom si z festivalu, ktorý oceňuje práve tento druh “umenia”, odniesla aj cenu za Objav roka.

„Mama to berie už úplne v pohode. Chcelo to čas. Bol to šok, ale teraz už sú na mňa pyšní, koľko zarábam peňazí,“ uviedla Hanka v období, kedy sa prevalila informácia o jej novej kariére v médiách. Odvážna kráska, ktorá dnes vystupuje pod menom Rika Fane, sa v poslednom období rozhodla pre zmenu a aktuálne zverejňuje zábery z jedného z najkrajších miest Európy. Bývalá superstaristka provokuje fanúšikov fotografiami zo slnečnej Barcelony, pričom najnovšie hlási príchod na Ibizu.

Horúce zábery mladej krásky môžete vidieť >>>TU<<< či >>>TU<<<

Pre horúce novinky SLEDUJTE náš Facebook! Nájdete ho >>>TU<<

Zdroj: IG/rikafane.official, tvmarkizaofficial