Koronavírus momentálne vyčína po celom svete a neobchádza ani známe mená a celebrity. Po tom, čo potvrdili nákazu viacerí herci či športovci, oznámil smutnú správu aj 79-ročný operný spevák.

Koronavírusom sa k dnešnému dňu nakazilo po celom svete oficiálne vyše 368-tisíc obyvateľov a 16-tisíc ľudí chorobe podľahlo. Vírus pritom neobchádza ani známe tváre či celebrity. Po tom, čo sa k nakazeniu priznali rôzne osobnosti, pričom známa herečka prišla kvôli koronavírusu o milovaného otca, prezradil smutnú správu aj operný spevák Placido Domingo.

V Španielsku, kde sa nachádza, je nakazených až 33-tisíc ľudí a spevák je aktuálne so svojou rodinou v domácej karanténe. Pozitívne výsledky testu obdržal po tom, ako sa necítil dobre a začala ho trápiť horúčka a kašeľ: „Cítim morálnu povinnosť povedať vám, že som bol pozitívny na COVID 19. S mojou rodinou sme v domácej izolácii tak dlho, ako to bude nevyhnutné. Momentálne sa cítime dobre, hoci ja som mal horúčku a symptómy chrípky,“ uviedol Domingo na sociálnej sieti.

Teraz varuje 79-ročný spevák, ktorý tak patrí do ohrozenej skupiny, všetkých fanúšikov a vyzýva ich k opatrnosti: „Každého prosím, aby bol extrémny opatrný, nasledujte odporúčania, umývajte si ruky, dodržujte vzdialenosť od ostatných, robte všetko pre to, aby sa vírus prestal šíriť, a predovšetkým zostaňte doma ak môžete! Spolu môžeme ten vírus poraziť,“ dodáva. Maestrovi prajeme skoré uzdravenie.

Pre horúce novinky SLEDUJTE náš Instagram HITKY_SK plný pikošiek! Nájdete ho >>>TU<<<

Zdroj │ Foto: Facebook/Placido Domingo