Budú to dva roky, čo sa Barbora Švidraňová stala mamou krásneho chlapčeka Gabriela. Od začiatku však bola na výchovu dieťaťa sama, keďže jej priateľ cestuje kvôli práci po celom svete. Ich vzťah však rýchlo išiel z kopca a speváčka napokon zostala slobodná.

Mnohých prekvapilo, keď Barbora priznala, že otcom jej dieťaťa je taliansky hudobník Francesco Mendolia. V ich vzťahu bola najväčším problémom vzdialenosť, ktorá sa napokon stala aj dôvodom rozchodu. Kým sa dnes speváčka stará o ich spoločného synčeka sama, jej expriateľ vymetá bar za barom a po vystúpeniach sa rád chváli krásnymi dievčatami na sociálnej sieti.

Jednu zo slečien však začal prezentovať čoraz viac, pričom ide o holandskú speváčku Svenju. Mnohí priatelia ich označili za krásny pár, priali im veľa šťastia alebo poslali množstvo emotikonov v podobe srdiečok. Francesco by sa mal s umelkyňou stretávať takmer rok.

Pre Švidraňovú má táto informácia trpkú príchuť a k vzťahu otca svojho syna sa vyjadrovať nechcela. Zaujíma sa radšej o to, akým je otcom, keďže nedávno priznala, že rodičovské povinnosti k prioritám Taliana, žiaľ, nepatria. ,,V kontakte je veľmi málo. Priam skoro vôbec, povedala by som. Ale spomenul si nedávno na jeho narodeniny,“ uviedla s úsmevom známa ryšavka pre sarm.pluska.sk.

Francesco s Barborou

Francesco so Svenjou

Pre horúce novinky SLEDUJTE náš Instagram HITKY_SK plný pikošiek! Nájdete ho >>>TU<<<

Zdroj: sarm.pluska.sk  |  Foto: IG/basie, francescomendolia, svenjabreclin