Slovenská speváčka Barbora Švidraňová sa pred viac ako rokom stala mamou svojho prvého dieťatka, syna Gabriela. Razom sa jej otočil svet naruby, keďže na starostlivosť rozkošného chlapca bola úplne sama. Aj keď sa zdalo, že s priateľom plánuje spoločnú budúcnosť, dnes to tak už nie je.

Keď Barbora zverejnila fotografiu s rastúcim bruškom, mnohí fanúšikovia boli v poriadnom šoku. Oficiálne totiž nemala partnera, aj keď neskôr priznala, že otcom jej dieťaťa je bubeník Francesco Mendolia. Umelec však žije v Londýne a je pracovne vyťažený.

Dvojica sa tak pokúsila o vzťah na diaľku predovšetkým kvôli ich synovi Gabrielovi. Speváčka však pred pár dňami v raňajšej relácií Teleráno priznala, že sa nakoniec rozišli a na starostlivosť rozkošného chlapčeka zostala sama. Priaznivci sympatickej ryšavky boli presvedčení, že dôvodom rozchodu boli stovky kilometrov, ktoré pár delili.

Švidraňová však prezradila, že za rozpadom vzťahu je aj niečo iné. ,,Už dlhší čas sa naše životné priority, pracovné tempo, hodnoty a názor na rodičovstvo aj vzťah nezhodovali, tak sme usúdili, že pre Gabriela bude najlepšie, ak obaja pôjdeme vlastnou cestou,“ priznala Barbora pre cas.sk.

Pre horúce novinky SLEDUJTE náš Instagram HITKY_SK plný pikošiek! Nájdete ho >>>TU<<<

Zdroj: cas.sk  Foto: Instagram/_basie_