Sú tomu tri týždne, čo syn Jaroslava Zápalu (52), moderátora Televíznych novín, musel čeliť agresívnemu útoku. Matúš sa totiž dostal do konfliktu s neznámym vodičom, ktorý bol presvedčený, že mladíkova jazda ho ohrozila na živote. Nasledovala brutálna bitka, ktorá dostala mladého Zápalu do nemocnice, pričom bola nakoniec nutná i vážna operácia.

Matúš Zápala sa prednedávnom dostal do život ohrozujúcej situácie. Neznámy vodič sa totiž rozhodol nerozvážne šoférovanie mladíka vyriešiť päsťami. ,,Ale on bol schopný ho zabiť. On ho mlátil hlava-nehlava, nebol príčetný,“ opísali incident svedkovia pre markizu.sk. Syn známeho moderátora skončil s dvojitou zlomeninou sánky, rozrazenou perou a trpí veľkými bolesťami hlavy.

Lekári zhodnotili, že bude nutná operácia, pričom mladík musel podstúpiť zložitý zákrok, pri ktorom mu museli čeľusť zafixovať k sebe drôtom. Stále mu hrozí strata zubov, a zároveň musí zažívať bolesť, ktorá je nepochybne nepríjemná a intenzívna. Pohľad na Matúša po operácií je veľmi smutný.

Každopádne, markizácky moderátor Jaroslav Zápala podal trestné oznámenie na 49-ročného Denisa B., ktorý musí čeliť obvineniu z prečinu výtržníctva a prečinu ublíženia na zdraví. Momentálne hrozia agresívnemu mužovi tri roky za mrežami.

Matúša Zápalu po operácií si môžete pozrieť —TU—!

Zdroj: cas.sk  |  Foto: Facebook/Matúš Zápala, markiza.sk