Syn obľúbeného moderátora televízie Markíza sa pred pár dňami dostal do život ohrozujúcej situácie. Agresívnemu útoku totiž predchádzalo nedorozumenie na ceste, pričom bol mladík nakoniec urýchlene prevezený do nemocnice.

Syn moderátora Televíznych novín Jaroslava Zápalu (52) sa dostal pred pár dňami na križovatke v Karlovej Vsi do kolízie s iným vodičom, ktorý sa ho rozhodol prenasledovať, pričom mu následne zablokoval auto. Agresívny muž mal následne búchať na okno Matúšovi Zápalovi, ktorý vyšiel z vozidla v domnienke, že si celú záležitosť vysvetlia.

Z jeho strany to však bola osudová chyba, keďže okamžite dostal úder do hlavy. Svedkom celého incidentu bola priateľka Zápalu, ktorá kričala, aby prestal. K tvrdej bitke sa však vyjadrili aj obyvatelia bytovky, ktorí mali z balkóna skvelý výhľad na celú situáciu. ,,Normálne reval, kopal do neho. Ja som na neho kričala z balkóna-prestaňte. Ale on bol schopný ho zabiť. On ho mlátil hlava-nehlava, nebol príčetný,“ prezradili ďalší svedkovia pre markizu.sk.

Matúš má dvojitú zlomeninu sánky, rozrazenú peru a veľké bolesti hlavy. K zážitku, ktorým si musel prejsť, sa vyjadril aj samotný moderátor. ,,Pre mňa je toto nielen nepochopiteľné, ale aj neakceptovateľné. Môj syn teraz trpí – bolesti, tekutá strava cez slamku a čakanie na operáciu niekoľkonásobne zlomenej čeľuste… Toto je normálne??? Je mi z toho smutno, verte!“ uviedol nahnevaný otec pre plusku.sk.

Zdroj: Markiza.sk, Plus7dni.pluska.sk | Foto: Facebok/Matúš Zápala, Instagram/jaroslavzapala