Farma X pred časom ohlasovala, že v jubilejnom vydaní sa diváci dočkajú veľkých noviniek a prekvapení, to však zrejme ešte netušili, aká situácia nastane hneď v prvom dueli. Toľko zvratov, nečakaných zápletiek a dojímavých scén sa počas doterajších deviatich sérii neodohralo!

Duel jubilejnej desiatej Farmy sa nezaobišiel bez poriadnej drámy, napätia a napokon aj dojatia. Duelantky Lenka a Miška, ktorá si už stihla na Farme aj užiť s týmto mladým farmárom, ktoré si mali zmerať sily vo vybraných disciplínach, sa napokon nestretli. Prekvapení farmári totiž zistili, že Lenka stihla zo svojej duelantskej chatky ujsť potom, čo sa zrútila a pocítila smútok za svojím malým dieťatkom. Týmto krokom však svoju hru ukončila a Evelyn šokovala náhradným plánom, ktorý mnohých poriadne zaskočil.

Miška si musela spomedzi farmáriek vybrať náhradnú súperku do duelu a stala sa ňou sympatická Monika, ktorá sa v minulosti vyjadrila tak, že by chcela ísť domov a Miška tak zrejme očakávala automatické víťazstvo. Napínavé a vyrovnané súperenie ale napokon dopadlo inak a Monika sa rozhodla bojovať, čo napokon viedlo k jej úspechu a výhre 3:1.

Mišku vôľa súperky ostať na Farme šokovala a cítila sa po vypadnutí oklamaná. Vtom ale nečakane zasiahla dojatá Katka Brychtová, ktorá sa postavila a s plačom a objímaním obidvoch duelantiek oznámila svoje odstúpenie a život venovala práve vypadnutej Miške. Nasledoval príhovor plný plaču a emócii: “Som rada, že tu môžu zostať obe dievčatá, ktoré boli v dueli. Určite si to zaslúžia,” ukončila dojímavý výstup. Hoci sú prvé reakcie divákov mierne zmätené z množstva udalostí, Farma ide ďalej bez Brychtovej a Lenky Horniakovej, ktoré Farmu dobrovoľne opustili.

Brychtovej dojímavá rozlúčka
Monika zvíťazila nad Miškou 3:1

Zdroj │ Foto: farma.markiza.sk, Facebook, TV Markíza