Táňa Brunayová a Peter Harezník sa už veľakrát vyjadrili ku svojmu vzťahu, ktorý pred celým Slovenskom hájili ako kamarátsky. Tánin vzťah vonku sa ale po Farme rozpadol a teraz sa konečne rozhodla prehovoriť rodina jej exsnúbenca…

Vzťah Táni a Petra patril k najdiskutovanejším témam medzi farmármi, ako aj divákmi reality šou Farma. Duo, ktoré sa na statku od seba nepohlo ani na krok, ale zaryto tvrdilo, že medzi nimi nie je nič viac ako kamarátstvo. Rovnakú rétoriku zvolili aj po ukončení hry, kedy ale priznali, že spolu vychádzajú tak dobre ako pred kamerami, na čo zožali potlesk publika. Táňa na Instagrame tvrdila, že sú s Petrom naďalej kamaráti a dobre spolu vychádzajú, čo potvrdil aj samotný Peter.

Peter tvrdí, že sú s Táňou aj po Farme dobrí kamaráti

Zdá sa ale, že v skutočnosti je všetko inak a idylická romanca, počas ktorej sa Táňa rozhodla žiť šťastný život, zďaleka nie je ideálna. Tánin opustený expartner má totiž na farmárku poriadne ťažké srdce a inak na tom nie je ani jeho rodina, ktorá by si podľa vlastných slov zaslúžila aspoň ospravedlnenie. Janka, sestra Táninho exsnúbenca, nám porozprávala, ako vnímali vzťah Táni a jej brata pred Farmou: “Všetko bolo v poriadku, bola šťastná a chcela od nás pomoc, aby sme pomohli s dieťaťom, keďže brat chodí do práce a my sme sa starali o malú, kým on bol v práci, brali sme si extra dovolenky. Pomáhali sme si, keď bola na Farme a aj pred tým. Keď prišla z Farmy, plánovali spoločnú dovolenku. Ako to mohla spraviť, ak už bola s Peťom?” pýta sa nechápavo.

Rodina si počas vysielania Farmy prežila krušné chvíle a hoci brat sa snažil veriť slovám Táni, jeho sestra mala už počas prvých dielov podozrenie, že je medzi Peťom a Táňou čosi viac: “Pozerala som všetky časti a mne sa to nepozdávalo už v tých prvých častiach. Všimla som si, že sú stále pri sebe a sú stále bližšie a bližšie. Povedala som bratovi, nech si to všíma. Ale on bol zaslepený, lebo ju naozaj ľúbil. Keď prišla, naozaj sa tvárila, akoby nič nebolo, volala som s ňou a spýtala sa, že o čo tam ide. Ona len klamala, že sa nič nedeje. Keď sme ale v telke uvideli všetko, padla nám sánka, či vidíme dobre. Bolo nám z toho zle a potom mi to už nedalo. Písali sme jej so sestrou, že stačilo tých klamstiev, nech sa prizná. Odpovedala, že to berie na vedomie a bude to riešiť. Neskôr nás ale zablokovala a s bratom to napokon ukončili,” opisuje nepríjemné precitnutie, v ktorom sa dozvedeli pravdu.

Táňa rodine tvrdila, že s Petrom nič nemajú…

Rodine Táninho ex sa ale nepáči ani to, ako sa farmárka správa dnes. S Petrom sa vraj dodnes stretávajú, a dokonca ho mala pozvať aj do svojho domu, ktorý na polovicu vlastní i jej bývalý: “Môj brat sa staral celý čas o malú a staval celý dom, kým si ona taktizovala. Teraz chodieva pravidelne k Petrovi do Dolného Kubína. Harezník bol dokonca aj u nej doma, aj pred finále… A ten Harezník je tiež bez chrbtovej kosti, drzo povedal môjmu bratovi, nech sa odsťahuje, lebo on sa tam ide nasťahovať. Nechcú mu dať ani len veci jeho a malej, ktoré si zakúpil. Sú trápni, Peter sa do všetkého mieša… Ale dom majú na polovicu, takže ona musí môjho brata najprv vyplatiť. Ale je s ňou ťažká komunikácia…,” dodáva smutne po patáliách s Táňou a Petrom.

Od Táni by ale po tom všetkom chceli aspoň jedno: “Táňa spáva celé doobedie, nič nerobí, len pije a behá kade-tade, myslí si, že je teraz hviezda. Neuvedomuje si, že je všetkým na smiech. Prečo nás ale klamala, prečo nemala ten charakter povedať nám do očí, ako to celé je? Ja si myslím, že by sme si zaslúžili z jej strany aspoň ospravedlnenie…” zakončuje trpké rozprávanie nešťastná sestra, ktorá sa musí prizerať na zvláštne vzťahy v rodine.

Táňa by sa mala podľa rodiny jej esxnúbenca aspoň ospravedlniť

Napokon dodáva svoje aj samotný expriateľ, ktorý je zo situácie rovnako nešťastný: “Táňa sa nechce vôbec dohodnúť o malej. Keď však bola preč, ja som sa o ňu staral a ja s rodinou sme sa nadreli aj na dome, ktorý si chce teraz užívať,” odkazuje naštvane farmárke.

Tánin ex by sa aj naďalej rád staral o svoju dcérku

Foto: TV Markíza, Instagram