Jedna z najkontroverznejších slovenských hviezd, ktorá sa objavila na domácich televíznych obrazovkách, je zaiste podnikateľka Nora Kabrheľová. Výrečná východniarka si získala sympatie divákov priamym vystupovaním, ktoré bolo neraz poriadne okorenené štipľavými komentármi.

Nora Kabrheľová bola svojho času najväčšou hviezdou televíznych obrazoviek, pričom pred kamerami pôsobila predovšetkým so svojim exmanželom Braňom Mojsejom. Dvojica okrem iných relácii dostala priestor aj na vlastnú reality šou „Mojsejovci“, kde podnikateľka z Pereša spoznala i svojho budúceho manžela Františka „Versačeho“ Kabrheľa.

Po búrlivých rokoch partnerstva so slovenským spevákom sa Nora dostala do väzenia pre daňové podvody a následne sa súdila práve s Versačem pre finančný podvod. Ako sa však zdá, všetky krízy sú dnes už zažehnané a podnikateľka si užíva predovšetkým rodinu a slnko. Na sociálnej sieti Instagram, kde ju sleduje takmer 30-tisíc fanúšikov, sa ukázala so sestrou v plavkách, pričom je viditeľne pochudnutá a pôsobí spokojne.

Noru v plavkách môžete vidieť >>>TU<<<

Nora kedysi

Pre horúce novinky SLEDUJTE náš Instagram HITKY_SK plný pikošiek! Nájdete ho >>>TU<<<

Foto/Zdroj: Instagram/ nora_kabrhelova