Toto zrejme Agátu (34) nepoteší! Jej stále zákonitý manžel Jakub Prachař (35) sa od prevalenia vážnej krízy zjavne nehodlá pristúpiť k udobreniu. Naopak, svoj čas zrejme bude tráviť s Dianou Mórovou, s ktorou mal mať údajný románik. 

Z tohto Agáta rozhodne nebude šťastím bez seba. V apríli sa prevalila vážna kríza kontroverzného manželského páru, ktorý si mal už niekoľkokrát preskákať neverou. Kým doteraz bola hlavnou aktérkou skôr sebavedomá modelka, tentokrát sa mal údajne previniť moderátor a spevák.

Samotná Agáta zverejnila na sociálnej sieti správu od anonymného fanúšika, ktorý mal na vlastné oči vidieť, ako strávil Jakub na hoteli chvíle s herečkou Dianou Mórovou. Tú údajné odhalenie len pobavilo a Agáte poslala šokujúci odkaz. Napriek tomu, že Didi neveru nepotvrdila, manželstvo dvojice sa rúti do záhuby. Jakub si dokonca zbalil svoje veci a opustil spoločný dom aj rodinu.

Agáta si teda vyrazila sama s deťmi na dovolenku do Izraela, kde chytá bronz a zverejňuje šteklivé zábery. Možno sa snaží na vyšportované krivky zlákať Jakuba, no ten je zatiaľ odolný. Dokonca sa bude opäť objavovať po boku Diany Mórovej! Televízia Nova a JOJ totiž znovu spustili kastingy do Česko Slovensko má talent a dvojica tak bude tráviť celé mesiace spoločne pri natáčaní veľkolepej šou, kde mala v zákulisí údajne vzplanúť viac než priateľská iskra.

Agáta odišla sama na dovolenku do Izraela
Jakub mal mať údajne románik s Dianou Mórovou
Tá však všetko poprela a poslala Agáte šokujúci odkaz
Tv Joj opäť hľadá najväčšie talenty

Zdroj: joj.sk │ Foto: YouTube/Televízia JOJ, Televízia Markíza, joj.sk, Instagram/agatahanychova