Po Farme nie je pre dievčatá nič neobvyklé, že sa vrhnú na skrášľovanie zovňajšku či estetické zákroky. Na najnovšom zábere však pôsobia Kristi a Romana ako celkom iné ženy!

Farma prináša okrem možnosti vyhrať 75-tisíc eur aj obrovskú popularitu, ktorú sa mnohí účastníci snažia všemožne využiť. Nie je teda zriedkavé, že sa dievčatá po odchode zo statku vrhnú do rúk plastických chirurgov či lekárov na estetických klinikách.

Viacerí sa tiež pokúsia o kariéru na YouTube scéne, pričom nový kanál si založil Robiňo, no aj Romana, ktorá prvým videom poriadne zaskočila verejnosť. Obľúbenou aktivitou po farmárskej hre sa stala aj propagácia výživových doplnkov, kozmetických výrobkov alebo rovno prezentácia odevnej značky, o čo sa pokúsi Kika s Radom, pričom ten už prvé kúsky predviedol vo finále šou.

Farma 11 bola zároveň najbohatšou na konflikty, ktoré neutíchajú ani po jej skončení a nahnevaní farmári si posielajú cez sociálne siete štipľavé odkazy. Výnimkou nie je ani Romana, ktorá sa vyjadrila, že Kika je veľmi naivná osoba a Radovi doslova naletela. Ani to však nebránilo vylepšeným dievčatám, aby sa stretli v pohodlí domova a zapózovali si. Do očí vám ale udrie aj to, že krásky sú po Farme zmenené doslova na nepoznanie.

Pre horúce novinky SLEDUJTE náš Instagram HITKY_SK plný pikošiek! Nájdete ho >>>TU<<<

Na Farme

Teraz

Zdroj │ Foto: Instagram/farma.markiza, romii_y, Televízia Markíza