Len nedávno odišiel na druhý svet poslanec Smeru a už prišla ďalšia tragická správa. Exminister, ktorý pôsobil počas prvej a druhej Ficovej vlády, sa musí zmieriť s nečakaným úmrtím v blízkej rodine. Dôvodom je aktuálne pandemické ochorenie Covid-19.

Robert Fico sa s ďalšími politikmi len pred pár hodinami rozlúčil s poslancom Smeru Ľubomírom Petrákom, ktorý bol hospitalizovaný aj kvôli ochoreniu Covid. Najnovšie prišla zo Šarmu smutná správa, že koronavírus zobral život blízkemu človeku v rodine Počiatkovcov. Exminister Ján Počiatek, ktorý pôsobil za prvej a druhej Ficovej vlády, no najmä jeho bývalá manželka Ivana Počiatková prišla o svojho otca Andreja Váleka (†66).

Dramaturg odišiel ešte začiatkom februára vo veku 66 rokov a počas svojho profesijného života sa podieľal na slovenskom znení viacerých programov a dokumentov. Žurnalistiku študoval spolu s moderátorkou Elenou Vacvalovou aj s humoristom Oliverom Andrásym, ktorému táto správa vyrazila dych. Válek bol vnukom sovietskeho diplomata Zorina a zanechal za sebou tri dcéry. Stihol aj tri manželstvá, pričom mal mať údajne problém aj s alkoholom. Pochovaný by mal byť v bratislavskom Slávičom údolí.

Pre horúce novinky SLEDUJTE náš Facebook! Nájdete ho >>>TU<<<

Covidu podľahol Počiatkov bývalý svokor

Zdroj: sarm.pluska.sk │ Foto: YT/Aktuality.sk, TA3